Chlumec n/C – Jablonec B 3:0 (kon.) | Hr. Králové B – Ml. Boleslav B 0:0 (3:5 po pen.) | Pardubice B – Přepeře 4:2 (kon.)
Brozany – Bohemians B 2:0 (kon.) | Zápy – Dukla B 5:2 (kon.)
FK Pardubice B
4:2 (2:0)
FK Přepeře
Neděle 11.08.2019, 16:00 • Stadion Pod Vinicí • Česká fotbalová liga (B) • 1. kolo

Zápas je u konce! Rezerva Pardubic vedla po poločase góly Žifčáka a Lněničky 2:0. Hned pár minut po pauze snížil na rozdíl jediné branky Vojtěch Novotný. Na 3:1 poté upravil Lee, který proměnil skvělou přihrávku Žifčáka v gól. Hosté se ale nevzdali a v 70. minutě to znovu bylo pouze o gól, když Ježek přešel přes Čiháka s Hrnčířem a zakončil do odkryté branky. Ani to ale nepomohlo hostům k bodovému zisku, v 75. minutě totiž upravil skóre na konečných 4:2 Ladislav Mužík. (17:55:09)

90+4

90+4
    Žlutou kartu dostává Pavel Nesvadba (FK Přepeře).

90+2
    Střídání v týmu FK Pardubice B: ze hřiště odchází Ladislav Mužík, přichází Filip Stýblo.

90+1
    Po přihrávce Bureše Pavlata centroval pod sebe, našel ale jen kopačky protihráče.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty.

90
    Lukáš Zukal (FK Pardubice B) uviděl druhou žlutou kartu za faul a tudíž musí předčasně do kabin!

88
    Žlutou kartu dostává Michal Pavlata (FK Přepeře).

88
    Hosté jsou na míči a snaží se protlačit se do zakončení.

86
    Střídání v týmu FK Pardubice B: ze hřiště odchází Jubyeong Park, přichází Vojtěch Bureš.

85
    Žlutou kartu dostává Lukáš Zukal (FK Pardubice B).

83
    Střídání v týmu FK Pardubice B: ze hřiště odchází Pavel Sokol, přichází Ondřej Pavlas.

81
    Střídání v týmu FK Přepeře: ze hřiště odchází Filip Jarosz, přichází Jakub Elbel.

80
    Hosté se dopustili útočného faulu, tudíž budou muset znovu bránit.
    75. MUŽÍK - 4:2

75
    Pardubice "B" právě vstřelily branku!
    Na pravé straně Lněnička rozehrál autové vhazování na LADISLAVA MUŽÍKA. Ten se s míčem otočil a chtěl odcentrovat, míč však skončil v brance, 4:2!