Kazachstán – Španělsko 0:1 (kon.) | Lotyšsko – Polsko 0:1 (kon.) | Ukrajina – Finsko 0:2 (kon.)
Česko – Litva 2:0 (kon.) | Rusko – Srbsko 1:0 (kon.) | Wales – Belgie 1:0 (kon.)
Ázerbájdžán – Slovensko 2:1 (kon.) | Island – Lucembursko 3:0 (kon.) | Norsko – Kypr 2:1 (kon.)
Turecko – Anglie 2:3 (kon.) | Černá Hora – Faerské ostrovy 3:0 (kon.) | Sev. Irsko – Malta 0:0 (kon.)
Irsko – Arménie 1:0 (kon.)
Turecko
2:3 (1:1)
Anglie
Pátek 06.09.2019, 19:45 • Kocaeli Stadium, Kocaeli • Kvalifikace ME U21 • Skupina 3

Z mé strany to je vše. Díky za pozornost! (21:42:10)

Je za námi parádní kvalifikační utkání mezi Anglií a Tureckem. Hosté šli do vedení ve čtvrté minutě, ale své vedení ztratili. Nakonec si jej ale po dvou slepených brankách za sebou vzali zpátky a mají první tři body. Hvězdou utkání se stal dvougólový Eddie Nketiah.

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 3:8. Rohy: 5:9. Ofsajdy: 4:4. Fauly: 11:7.

90+5

90+3
    Eddie Nketiah dostal centr na pravou stranu, kde se pokoušel vyběhnutého brankáře jen obstřelit. Míč ale neměl razanci a hattrickem mladého útočníka to neskončilo.

90+2
    Anglie se nikam moc nežene a domácímu publiku se to úplně nelíbí. Každopádně Turecko možná už nemá ani sílu, nyní neuhlídalo střelu z dvaceti metrů. Bayındır ovšem dobrým zákrokem vyráží.

90
    Phil Foden mohl jasným dílem přiřknout tři body pro hostující celek. Jeho první rána byla zblokovaná, ta druhá šla nakonec jen vedle branky. Nastavují se čtyři minuty.

89
    Čekají nás poslední minutky tohoto napínavého duelu. Turci se prokombinovali až před vápno, kde ale jeden z hráčů míč nezpracoval ideálně.

88
    Anglie útočila a hned po ztrátě míče udělala taktický faul, čímž nedovolila tureckému mužstvu projít do útoku. Pokračuje se tedy rozehrou z hloubi hřiště.

86
    Menší zdržování a větší pískot se nyní snesl na obránce Aaronse, který je dalším žlutě potrestaným hráčem dnešního utkání.

85
    Hüseyin Atakan Üner šel po pravé straně do otevřené obrany a ve vápně se zbavil jednoho hráče. Poté zakončoval, ale jeho rána skončila jen na bránícím hráči.

84
    Utkání se dostává do posledních minutek a Anglie svou aktivitou klidní hru. Uvidíme, jak tomu bude i v následujících minutách.

81
    Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Morgan Gibbs-White, přichází Ben Godfrey.
    Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Berat Ayberk Özdemir, přichází Ilker Yüksel.

80
    Další branka anglické reprezentace visela ve vzduchu! Phil Foden si naběhl do vápna a přihrával z pravé strany na vzdálenější tyčku. Spoluhráči na trefení prázdné branky chyběly milimetry.

79
    Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Reiss Nelson, přichází Rhian Brewster.

78
    Turecko se následně hned dostalo do útoku a povedlo se mu zázračně vstřelit další branku. Ta ale tentokráte nebyla uznána pro ofsajd. Anglie nadále vede.
    75. Reiss NELSON - 2:3

75
    Anglie právě vstřelila branku!
    Tak toto je neuvěřitelné! Jakoby si Angličané řekli, že nyní začnou hrát. Hned po rozehrávce se totiž dostal REISS NELSON po levé straně do vápna a po laxním zákroku brankáře otáčí stav utkání během jedné minuty.
    74. Eddie NKETIAH - 2:2

74
    Z ničehonic přichází branka a také vyrovnání stavu! EDDIE NKETIAH dostal parádní přihrávku do vápna, kterou zužitkoval přesným zakončením a druhou trefou v duelu.