Benátky n/J – Litoměřice | 0:4 (kon.) | | | Jihlava – Kadaň | 3:1 (kon.) | | | Motor ČB – Třebíč | 3:2 (kon.) |
Chomutov – Sokolov | 4:1 (kon.) | | | Vsetín – Frýdek-M. | 3:4 (po pr.) | | | Slavia – Ústí n/L | 1:2 (po pr.) |
Přerov – Prostějov | 3:2 (kon.) | | | Poruba 2011 – Havířov | 4:2 (kon.) |
Chabarovsk – Barys | 1:3 (kon.) | | | Vladivostok – Čeljabinsk | 1:3 (kon.) | | | Čerepovec – Jokerit | 1:4 (kon.) |
Nižněkamsk – Magnitogorsk | 3:0 (kon.) | | | N.Novgorod – CSKA Moskva | 2:1 (po pr.) |
Bílina – Děčín | 1:5 (kon.) | | | Dvůr Králové n. L. – Řisuty | 7:2 (kon.) | | | Nová Paka – Trutnov | 3:2 (kon.) |
Mostečtí Lvi – Jablonec n/N | 10:3 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Nový Jičín | 8:1 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Mor. Budějovice | 10:1 (kon.) |
Žďár n/S – Šumperk | 1:5 (kon.) | | | Kobra – Klatovy | 4:2 (kon.) | | | Kolín – David Servis | 3:1 (kon.) |
Opava – Kopřivnice | 5:3 (kon.) | | | Příbram – Písek | 3:2 (po pr.) | | | China Golden Dragon – Tábor | 0:7 (kon.) |
Skalica – Martin | 1:3 (kon.) | | | Trnava – Bratislava Capitals | 2:5 (kon.) | | | Žilina – Spišská N. Ves | 2:3 (kon.) |
Dubnica – Topoľčany | 4:3 (kon.) | | | Levice – Pov. Bystrica | 3:0 (kon.) |
SHKM Hodonín – Senica | 12:4 (kon.) |
konec
Neftěchimik Nižněkamsk
3:0
(1:0, 0:0, 2:0)
Metallurg Magnitogorsk
David Suchý
Branky a nahrávky:
4. Z. Mitchell (White, Rjasenskij), 42. Chafizov (Avcin, Bikmullin), 55. Porjadin
Rozhodčí: Ansons, Gamalej – Antonov, Golovljov
Diváci:
Neproměněná penalta:
Neftěchimik Nižněkamsk:
Šaryčenkov (Barulin) – R. Murphy (A), Rjasenskij, Šaripzjanov, An. Sergejev (A), Aťušov, S. Zacharčuk (C), Pajgin, Šarifijanov – White, Z. Mitchell, Porjadin – Chairullin, P. Kulikov, Černikov – Bikmullin, Chafizov, Avcin – Šiksatdarov, Fazlejev, Grošev.
Náhradníci:
Trenér:
Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (S. Galimov) – Postma, Antipin (A), J. Jakovlev, Vereščagin, Dronov, Běreglazov, Matuškin, J. Birjukov – O'Dell, Rasmussen, Mozjakin (C) – N. Kuljomin (A), Loktionov, Paršin – Timkin, Galuzin, Dorofejev – Rožkov, Několenko, Ljubimov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (S. Galimov) – Postma, Antipin (A), J. Jakovlev, Vereščagin, Dronov, Běreglazov, Matuškin, J. Birjukov – O'Dell, Rasmussen, Mozjakin (C) – N. Kuljomin (A), Loktionov, Paršin – Timkin, Galuzin, Dorofejev – Rožkov, Několenko, Ljubimov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Ansons, Gamalej – Antonov, Golovljov
Diváci:
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Sergej Mozjakin – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).