Vrchovina – Petřkovice 0:0 (kon.) | D. Benešov – Vel. Meziříčí 0:0 (kon.) | Vyškov – Rosice 2:1 (kon.)
Uh. Brod – Slovácko B 2:1 (kon.)
ČSK Uherský Brod
2:1 (0:1)
1.FC Slovácko B
Sobota 28.09.2019, 15:30 • Orelský st., Uherský Brod • Moravskoslezská fotbalová liga • 9. kolo

To je z mé strany vše, hezký zbytek soboty. (17:25:55)

Je dobojováno. Domácí Uherský Brod ve druhém poločase vstřelil dvě branky a nakonec porazil béčko Slovácka 2:1.

90+2

88
    Žlutou kartu dostává Jaroněk (ČSK Uherský Brod).
    71. Martin MALENOVSKÝ - 2:1

71
    Uherský Brod právě vstřelil branku!
    Domácí ve druhém poločase pořádně přidali a otáčí vývoj utkání a jdou do vedení 2:1! Branku vstřelil MARTIN MALENOVSKÝ.

66
    Žlutou kartu dostává Srubek (1.FC Slovácko B).
    63. Robin JOSEFÍK - 1:1

63
    Domácím se po hodině hry podařilo vyrovnat na 1:1, postaral se o to ROBIN JOSEFÍK.

52
    Žlutou kartu dostává Tischler (1.FC Slovácko B).

46

45+1

21
    Žlutou kartu dostává Řihák (1.FC Slovácko B).
    8. Marek JANŠA - 0:1

8
    Tým Slovácko B právě vstřelil branku!
    Hostující celek vstoupil do utkání skvěle a hned v osmé minutě se dostává do vedení 1:0. když se trefil MAREK JANŠA.

1

ČSK Uherský Brod: Dostál – Pospíšil, Malenovský, Chwaszcz, R. David, Mareš, Mančík, Sklenář, Josefík, Vrága (C), Nevařil
    Náhradníci: M. David, Jaroněk, Mléčka, Mareš, Sedláček, Horáček

1.FC Slovácko B: Porcal – Řihák, Jamný, Srubek, Tischler, Olšanský (C), Baran, Krejčík, Pernica, Janša, Peričevič
    Náhradníci: Řehola, Hladký, Pek, Dzeminskyy

Rozhodčí: Pochylý – Mayer, Gasnárek.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.