Opava – Karviná 2:2 (4:3 po pen.) | Příbram – Ml. Boleslav 3:3 (5:4 po pen.)
po penal. (4:3)
SFC Opava
2:2 (1:0)
MFK Karviná
Pátek 08.11.2019, 10:30 • UMT Kylešovice, Opava • Celostátní liga staršího dorostu • 14. kolo
     
    Konec zápasu. (12:39:41)
     
    8. série
    4:3
    Lukáš OSTRÁK neproměňuje.
     
    8. série
    4:3
    Adam ŠČUDLA proměňuje.
     
    7. série
    3:3
    Jan HOLZER neproměňuje.
     
    7. série
    3:3
    Filip TOMÁNEK neproměňuje.
     
    6. série
    3:3
    Viktor MIČKA proměňuje.
     
    6. série
    3:2
    Teodor JANJUŠ proměňuje.
     
    5. série
    2:2
    Martin KOBZA neproměňuje.
     
    5. série
    2:2
    Matěj SILBER neproměňuje.
     
    4. série
    2:2
    Kacper PAWEL WYBRANCZYK neproměňuje.
     
    4. série
    2:2
    Zbyněk CELTA neproměňuje.
     
    3. série
    2:2
    Dominik ŠPULICA proměňuje.
     
    3. série
    2:1
    Matěj GONĚC proměňuje.
     
    2. série
    1:1
    Patrik GOJ proměňuje.
     
    2. série
    1:0
    Filip JELÍNEK proměňuje.
     
    1. série
    0:0
    Lukáš DADAK neproměňuje.
     
    1. série
    0:0
    David SMILEK neproměňuje.
     
    Střílení penalt začíná.

    Branky: 24. Jelínek, 90+3. Janjuš – 51. Kobza, 70. Dadak

    Karty:   14. Streit (KAR), 59. Mička (KAR)

    Penaltový rozstřel:

    1. série:
    0:0   David Smilek (OPA)
    0:0   Lukáš Dadak (KAR)
    2. série:
    1:0   Filip Jelínek (OPA)
    1:1   Patrik Goj (KAR)
    3. série:
    2:1   Matěj Goněc (OPA)
    2:2   Dominik Špulica (KAR)
    4. série:
    2:2   Zbyněk Celta (OPA)
    2:2   Kacper Pawel Wybranczyk (KAR)
    5. série:
    2:2   Matěj Silber (OPA)
    2:2   Martin Kobza (KAR)
    6. série:
    3:2   Teodor Janjuš (OPA)
    3:3   Viktor Mička (KAR)
    7. série:
    3:3   Filip Tománek (OPA)
    3:3   Jan Holzer (KAR)
    8. série:
    4:3   Adam Ščudla (OPA)
    4:3   Lukáš Ostrák (KAR)


    SFC Opava: Němček – Celta, Janjuš, Gorčica, Tománek, Kuča (61. Silber), Ščudla, Hanel (86. Schwarz), Goněc, Rataj (78. Smilek), Jelínek
    Náhradníci: Rolný – Blažej, Dušek, Smilek, Silber, Schwarz

    MFK Karviná: Drobek – Fukala, Ostrák, Holzer, Goj, Streit (72. Špulica), Teplan, Dadak, Vrbka (46. Mička), Molitorisz (90. Wybranczyk), Kobza
    Náhradníci: Hynek – Jurčák, Lovasz, Mička, Špulica, Hrušovský, Wybranczyk

    Rozhodčí: Dorušák – Sivera, Ham

    Diváci: 115