Lokomotiva Č. Třebová – Hlinsko 8:4 (kon.) | Pilsen Wolves – Tábor 0:0 (09:00) | Poděbrady – HC Nymburský Lev 1:12 (kon.)
Havlíčkův Brod – Ledeč n. S. 10:5 (kon.) | Louny – MOSTEČTÍ LVI 10:4 (kon.) | SK Černošice – Hvězda Praha 2:10 (kon.)
Sparta – Letňany 3:2 (kon.) | Neratovice – Mělník 36:1 (kon.) | Kralupy n. Vltavou – Louny 0:0 (09:00)
Klášterec nO – Čerti Ostrov 3:4 (kon.) | Klatovy – Jindřichův Hradec 6:8 (kon.) | HC Turnov – Jablonec 2:3 (kon.)
Lev Benešov – Příbram B 8:3 (kon.) | Kutná Hora – Kralupy n. Vltavou 11:1 (kon.) | Veselí nLuž. – Milevsko 3:6 (kon.)
Jaroměř – Třebechovice 6:1 (kon.) | Choceň – Litomyšl 2:17 (kon.) | Velké Meziříčí – Jihlava 2:8 (kon.)
Děčín – Litoměřice 4:4 (kon.) | ZILVAR – N.Město nM 7:5 (kon.) | Kobra B – PZ Kladno 4:8 (kon.)
Vlašim – Benátky n/J B 3:9 (kon.) | Bílina – Děčín 2:4 (kon.) | Uničov – Nový Jičín B 7:3 (kon.)
Studénka – HK MD Šumperk 2:12 (kon.) | HC Vimperk – Písek 4:3 (kon.) | V.Popovice – Rakovník 8:6 (kon.)
Tatran Sedlčany – Pilsen Wolves 3:5 (kon.) | Frýdek-M. "B" – HC Vlci Český Těšín 8:3 (kon.) | Uh.Ostroh – Kroměříž 7:4 (kon.)
Uh.Brod – Val.Meziříčí 5:4 (kon.) | Břeclav – Technika Brno 5:3 (kon.) | Zstávka u Brna – Břeclav 9:5 (kon.)
Poruba – Třinec 2:4 (kon.) | Zlín – Brumov 7:1 (kon.) | Opava – Černí Vlci 23:0 (kon.)
Č. Lípa – Frýdlant 10:2 (kon.) | Vrchlabí – HC Nová Paka 18:1 (kon.) | Strakonice – Motor ČB B 1:14 (kon.)
Lvi 2009 – Jindřichův Hradec 9:0 (kon.) | HC Varnsdorf – Lomnice n/P 1:15 (kon.) | Třebíč – Pelhřimov 16:7 (kon.)
Kadaň B – Stadion Cheb B 6:1 (kon.) | HC Rokycany – Tábor 1:6 (kon.) | Mountfield HK – Trutnov 21:4 (kon.)
Nejdek – Sokolov 1:12 (kon.) | Světlá nS – Humpolec 3:6 (kon.) | Krnov mládež – Prostějov 1913 7:5 (kon.)
Kometa Brno – Warriors Brno 8:1 (kon.) | Plzeň 1929 B – Č. Krumlov 10:1 (kon.) | Uh. Hradiště – Vsetín 9:5 (kon.)
Dynamo – Chrudim 12:2 (kon.) | Moravská Třebová – Skuteč 12:1 (kon.) | V.Popovice – Slaný 7:5 (kon.)
Tachov – Mar.Lázně 8:0 (kon.) | Orlová – Opava 9:2 (kon.) | Nový Bydžov – Hronov 8:13 (kon.)
Lvi 2009 – HC Domažlice 8:3 (kon.) | Čáslav – Polička 3:9 (kon.) | Náchod – Opočno 11:7 (kon.)
Metropolia Silesia – Vítkovice 3:12 (kon.) | SHKM Hodonín – Orli Znojmo 12:11 (kon.) | Žamberk – Chotěboř 6:8 (kon.)
Žďár n/S – ICE DRAGONS Telč 3:11 (kon.) | SK Telč – Warriors Brno 9:5 (kon.) | Olomouc – Kopřivnice 13:1 (kon.)
Třemošná – Soběslav 6:15 (kon.) | TJ Sušice – Písek 4:4 (kon.)
konec
HC Kobra Praha B
4:8 (0:3, 3:3, 1:2)
PZ Kladno
Sobota 16.11.2019, 10:00 • ZS Kobra Praha • Liga mladších žáků ''D' • 2. kolo
Partner:
     
    58:58
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha B (Antonín Vejvoda – 2 min., sekání). (22:24:58)
     
    58:03
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha B (Tadeáš Hůlka – 2 min., podrážení).
     
    57:12
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (Tomáš Kunc – 2 min., hrubost).
     
    53:45
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha B (Antonín Vejvoda – 2 min., držení).
     
    49:12
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (Jan Rejthar – 2 min., sekání).
     
    45:03
    PZ Kladno právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je KAREL MÜLLER. Asistence: Daniel Hnízdil.
     
    43:45
    PZ Kladno právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je ALEXANDER JEŽEK. Asistence: Tomáš Šíma.
     
    40:42
    Kobra B právě vstřelila branku!
    Autorem branky je VÁCLAV MALČÁNEK. Asistence: Petr Skála.
     
    38:41
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (Jakub Šultys – 2 min., podrážení).
     
    38:41
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (Jakub Šultys – 2 min., podrážení).
     
    33:34
    Kobra B právě vstřelila branku!
    Autorem branky je VÁCLAV MALČÁNEK. Asistence: Karolína Skořepová.
     
    33:00
    PZ Kladno právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je ADAM KLEMPÍŘ.
     
    31:31
    Kobra B právě vstřelila branku!
    Autorem branky je PETR SKÁLA. Asistence: Karolína Skořepová.
     
    28:11
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (Jakub Šultys – 2 min., hrubost).
     
    25:40
    PZ Kladno právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je JAKUB ČÍŽEK.
     
    22:25
    Kobra B právě vstřelila branku!
    Autorem branky je KAROLÍNA SKOŘEPOVÁ. Asistence: Václav Malčánek a Petr Skála.
     
    21:41
    PZ Kladno právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je DANIEL HNÍZDIL. Asistence: Jakub Čížek.
     
    17:26
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha B (Petr Skála – 2 min., podrážení).
     
    16:58
    PZ Kladno právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je TOMÁŠ ŠÍMA. Asistence: Jiří Melka.
     
    14:12
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha B (Jan Synek – 2 min., podrážení).

    Branky a nahrávky:


    HC Kobra Praha B:
    PZ Kladno:

    Rozhodčí: Timotej Adamec

    Diváci: 31