Poruba 2011 – Chomutov 4:5 (kon.) | Kadaň – Litoměřice 2:6 (kon.) | Prostějov – Benátky n/J 3:4 (po pr.)
Sokolov – Slavia 3:5 (kon.) | Frýdek-M. – Motor ČB 2:4 (kon.) | Vsetín – Přerov 1:2 (0:2 po s.n.)
Třebíč – Ústí n/L 1:2 (kon.) | Havířov – Jihlava 3:1 (kon.)
po s.n. (0:2)
VHK ROBE Vsetín
1:2 (0:0, 1:1, 0:0 - 0:0)
HC ZUBR Přerov
Sobota 30.11.2019, 17:00 • Zimní stadion Na Lapači • Chance liga • 27. kolo
    Roman PŠURNÝ - 1:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC ZUBR Přerov.
    Autorem vítězné branky je ROMAN PŠURNÝ.

64:51
    Procházka se snažil Klimeše překonat kličkou do bekhendu, přerovský brankář ovšem předvedl své kvality, na vsetínského útočníka si počkal a s přehledem jej vychytal! Muž zápasu, dá se jednoznačně konstatovat už nyní.

64:51
    Procházka byl v samostatném úniku nedovoleně zastaven Bergerem, svůj nájezd si zopakuje v trestném střílení!

61:42
    Dostálek vyslal Gorčíka k samostatnému úniku, vsetínský útočník už chtěl zakončovat, ovšem na poslední chvíli se do jeho úmyslu vložil bránící Čáp a významně pomohl svému týmu.

54:09
    Další možnost pro Vsetín dostat se do vedení v zápase. Dvě minuty za vysokou hůl pro Karla Pláška. Valaši jdou do osmé přesilové hry.

46:24
    Další trest pro Přerov, konkrétně Jana Bergera, jenž fasuje dvě minuty za napadení.

45:40
    Vsetín měl nyní štěstí, protože do přečíslení se dostal Šnajnar s Navrátilem, druhý jmenovaný však ve snaze vypálit z voleje kotouč promách!

42:57
    Vsetín si zahraje další přesilovou hru, dvě minuty za sekání nafasoval Jakub Navrátil.

42:05
    Dnešní utkání sleduje 3570 diváků.

39:08
    Vsetín si znovu na závěr třetiny zahraje v početní výhodě, dvě minuty za držení nafasoval Zdeněk Čáp.

35:40
    Josef Hrabal se nyní dostal do samostatného úniku, dokázal překonat brankáře Bláhu, ovšem kotouč pod betony vsetínského brankáře zamířil těsně mimo tyč valašské klece!

32:04
    V závěru početní výhody se zrodila obrovská příležitost Přerova! Dvořák našel před brankou zcela osamoceného Pláška, jenž se snažil nadvakrát propasírovat kotouč za Bláhu, vsetínský brankář nyní významně podržel domácí tým!
    31:23 Antonín PECHANEC - 1:1

31:23
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Valaši srovnávají ve vlastním oslabení! Vsetínský brankář Bláha pomohl svým obráncům a po mantinelu vyhodil kotouč až ke Klimešovi, ten chtěl svým bekům také s rozehrávkou pomoci, ale místo toho doslova namazal kotouč ANTONÍNU PECHANCOVI, jenž zachytil kotouč a poté jej uklidil do prázdné branky. Bez asistence.

30:02
    Nápor Přerova může umocnit přesilová hra, dvě minuty za podrážení fasuje Sebastián Gorčík.
    28:00 Tomáš DOLEŽAL - 0:1

28:00
    Přerov právě vstřelil branku!
    Zubři Valachům udělují lekci z produktivity a otevírají skóre zápasu! Po přihrávce Süsse vložil do kotouče svou hůl JAKUB NAVRÁTIL a puk se došoural za brankovou čáru. Do dráhy puku pravděpodobně zasáhl i domácí obránce Slováček. Asistence: Tomáš Doležal, Roman Pšurný.

24:38
    Vsetín si zahraje další přesilovou hrou, s dohráním vsetínského brankáře Bláhy to přehnal Šimon Kratochvíl a putuje na trestnou lavici na dvouminutový pobyt.

19:03
    Valaši si v závěru první třetiny zahrají v početní výhodě. Menší trest za podrážení nafasoval Josef Hrabal.

15:38
    Krisl upadl s kotoučem ve středním pásmu a do samostatného úniku se dostal vsetínský útočník Gorčík, snažil se Klimeše překonat střelou nad vyrážečku, ovšem přerovský maskovaný muž zachoval klid a výrazně nyní podržel svůj tým!

13:51
    Poměr sil na ledě se srovná a po devětatřiceti vteřinách odstartuje početní výhoda Přerova. Na trestnou lavici míří Vlastimil Dostálek na dvě minuty za sekání.

12:30
    Vsetín si zahraje přesilovou hru, dvě minuty za sekání nafasoval Josef Hrabal.

09:47
    Vsetínská útočná akce pokračovala a z otočky trefil tyčku přerovské branky Rehuš!

02:57
    Přerovská přesilovka je u konce, dvě minuty za sekání nafasoval Jakub Navrátil.

02:41
    Máme zde první vyloučení zápasu, na trestnou lavici putuje hráč Vsetína, konkrétně Radim Kucharczyk, jenž za hranici pravidel dohrál přerovského Čápa, ten se po krátkém otřesu z ledu zvedá a putuje na střídačku po svých. Vsetínský útočník nafasoval 2+10 minut za vražení na hrazení.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 32. Pechanec – 28. Navrátil (T. Doležal, Pšurný), rozh. náj. Pšurný