Nitra – MAC Budapešť 1:2 (po pr.) | Trenčín – Košice 1:2 (1:2 po s.n.) | Banská Bystrica – Miskolc 4:2 (kon.)
Poprad – Lipt. Mikuláš 8:0 (kon.) | Michalovce – Detva 6:1 (kon.) | HC Slovan – Zvolen 3:2 (po pr.)
HK Nitra
1:2 (1:0, 0:1, 0:0 - 0:1)
MAC Budapešť
sk Neděle 01.12.2019, 16:00 • Nitra aréna • Tipos Extraliga (SR) • 27. kolo

Koniec zápasu. (18:30:07)

64:44
    Budapešť dáva gól!16 sekúnd pred koncom predĺženia rozhodol po nedôraze v domácej obrane CHRIS LANGKOW.

63:01
    Vhadzuje sa pred Báliszom.

62:47
    Morrison v samostatnom úniku strelou minul bránku hostí.

62:17
    Pitt potiahol puk po pravej strane a brankár domácich si s jeho zakončením poradil.

61:15
    Zákrok si pripisuje aj Šimboch po strele Langkowa.

60:34
    Prvú aj druhú strelu o pár sekúnd si pripisuje Kris Versteeg. Brankár hostí bol pozorný.