Crystal Palace – Brighton 1:1 (kon.)
Crystal Palace FC
1:1 (0:0)
Brighton & Hove Albion
Pondělí 16.12.2019, 20:45 • Selhurst Park, Londýn • Anglická Premier League • 17. kolo

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí nerozhodným výsledkem 1:1. Brighton v úvodu druhého poločasu navázal na aktivitu z prvního dějství, v tomto případě se mu ale povedlo vsítit vedoucí branku. Crystal Palace se směrem dopředu celkem dlouhou dobu hledal, avšak i přesto se mu povedlo srovnat krok, což vydrželo až od posledních vteřin tohoto zápasu. (22:36:37)

Držení míče: 34 % : 66 %.
    Střely na branku: 3:10. Střely mimo: 6:4. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 7:11.

90+3

90+2
    Střídání v týmu Brighton & Hove Albion FC: ze hřiště odchází Pascal Groß, přichází Bernardo.

90+2
    O rozehrávku se tak postaral Milivojević, který ale našel pouze hlavu jednoho z protihráčů, jenž odvracel nabídku.

90+1
    Zahovi se povedlo natlačil se do pokutového území, kde ho dokázal zastavit jeden z protihráčů. Domácí zůstanou u šestnáctky, budou zahrávat rohový kop.

90
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

88
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, vše spěje k nerozhodnému výsledku. Ještě ale musíme počítat s nastaveným časem.

87
    Crystal Palace bude mít k dispozici standardní situaci zhruba ze třiceti metrů od branky. Zcela jistě budeme sledovat vzdušnou nabídku do šestnáctky.

86
    Žlutou kartu dostává Davy Pröpper (Brighton & Hove Albion FC).

85
    Střídání v týmu Brighton & Hove Albion FC: ze hřiště odchází Yves Bissouma, přichází Shane Duffy.

84
    Střídání v týmu Brighton & Hove Albion FC: ze hřiště odchází Leandro Trossard, přichází Steven Alzate.

84
    Na útočnou polovinu se vydal také zadák Webster, kterému se povedlo najít rychlonohého Montoyu, jenž po souboji se Zahou skončil na trávníku – volný kop.

83
    Na opačné straně se na levém křídle snažil dostat k centru Trossard, avšak narazil pouze do jednoho z pozorných protihráčů. Následovat bude autové vhazování.

82
    Crystal Palace je najednou o poznání aktivnější, naopak hosté nestíhají. Při dalším výpadu to na sebe vzal McArthur, jehož rána byla propagačním pokusem.

81
    Ayew se uvnitř pokutového území poroučel k zemi, nicméně penaltu nevybojoval. Hlavní sudí jasným gestem naznačil, že se o nedovolený zákrok nejednalo.
    76. Wilfried ZAHA - 1:1

76
    Crystal Palace právě vstřelil branku!
    Tak přeci jenom se domácí dočkali kýženého vyrovnání! V posledních minutách se Crystal Palace nadechl k sympatickému náporu, při kterém jsme sledovali prodloužení míče až na WILFIREDA ZAHU. Ten to udělal parádně, neboť si navedl balón na levou nohu a poté zakončil přesně pod horní konstrukci branky.