2:1 (0:1, 0:0, 2:0)
Česko
Pátek 27.12.2019, 17:00 • Salo • Reprezentace do 17 let

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u hokeje zase někdy příště. (19:01:37)

Zápas je u konce, tři body bere domácí tým Finska, který nepříznivý vývoj dokázal otočit v poslední třetině, kdy se trefil nejdřív v čase 44:48 Lehtonen a v čase 52:40 se prosadil Leppänen. Český tým tak doplatil na malou aktivitu a spíše snahu o bránění. Finové byli lepší od druhé třetiny, tu první byl český tým vyrovnaným soupeřem. Šance na odvetu je hned zítra a pozítří, kdy se oba týmy utkají.

59:58
    Další zakázané uvolnění Česka, tohle už dobře pro nás nedopadne.

59:08
    Zakázané uvolnění Česka a Šatný jde zpět do branky.

59:01
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:48
    Hodně stojatá kombinace českého týmu v útočném pásmu, nikdo se nechce nabídnout.

57:40
    Následně jeden z Finů netrefuje odkrytou branku.

57:34
    Jiříček zkusil hned vystřelit od modré, trefil jen blok.

57:27
    Češi jsou v šesti zkouší hru bez brankáře.

57:27
    Oddechový čas pro hosty.

57:27
    Do brankoviště se snažil dostat Paleček, ale jen sestřelil brankáře.

56:04
    Finové drží puk v útočném pásmu, což jim náramně vyhovuje.

55:45
    Po rychlém brejku se k zakončení z levé strany dostal Väisäinen, jeho střela jen trefila Šatného.

55:16
    Další úmyslný ofsajd Česka. Vhazovat se bude před Šatným.

54:18
    Frömel se dostal ke střele z levé strany pásma, trefil však jen soupeřova brankáře.

53:48
    Finové i nadále zůstávají v pásmu soupeře.
    52:40 LEPPÄNEN - 2:1

52:40
    Finsko právě vstřelilo branku!
    Finové po zásluze otáčí zápas. Arttu Kuivas nahrál na modrou Viljamimu Marjalovi, ten našel TOMIHO LEPPÄNENA, který puk propálil až do sítě.

Ondřej Černý

Branky a nahrávky: 45. Lehtonen (Korhonen), 53. Leppänen (Kuivas, Marjala) – 17. Altrichter (Šedivý, Jasečko)

Finsko: Lampinen (Koskenvuo) – Loukkojärvi, Ruotsalainen, Lehtonen, Leppänen, Kuivas, Malinen, Saari, Vilén – Kapanen, Järvelä, Korhonen, Kärkkäinen, Virolainen, Päivärinta, Marjala, Väisäinen, Ruusunen, Kinnunen, Yliniemi, Koivunen
    Česko: Šatný (Král) – Ticháček, Pinkaš, Hamara, Jasečko, Jiříček, Sojka, Čubo, Šedivý – Kos, Altrichter, Šapovaliv, Chludil, Paleček, Menšík, Kučera, Puček, Frömel, Brada, Szturc, Ramík