Chrudim – Kobra 10:2 (kon.) | Poruba – Přerov 1:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Kralupy n. Vltavou 0:8 (kon.)
Písek – Žďár n/S 5:4 (1:0 po s.n.) | Šumperk – Havířov 3:4 (po s.n.) | Litomyšl – Warriors Brno 4:3 (kon.)
po s.n.
Draci Šumperk
3:4 (2:2, 0:0, 1:1 - 0:0)
AZ RESIDOMO Havířov
Neděle 05.01.2020, 16:15REDSTONE Extraliga juniorů • Skupina B
Partner:
     
    Konec zápasu. (18:28:00)
     
    65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým AZ RESIDOMO Havířov.
    Autorem vítězné branky je VOJTĚCH ŠĚVĚČEK.
     
    Samostatné nájezdy začínají.
     
    65:00
    Prodloužení skončilo.
     
    60:01
    Začalo prodloužení.
     
    60:00
    Třetí třetina skončila.
     
    58:00
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Juhász – 2 min., podrážení).
     
    52:23
    Havířov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je ADAM URBAN. Asistence: Tomáš Vlček a Daniel Tomeček.
     
    47:17
    Draci právě vstřelili branku!
    Autorem branky je MATĚJ DRLÍK. Asistence: Jan Kučera.
     
    40:01
    Začala třetí třetina.
     
    40:00
    Druhá třetina skončila.
     
    33:15
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Kučera – 2 min., hákování).
     
    30:14
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Vlček – 2 min., napadání rozhodčích).
     
    22:16
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Kubík – 2 min., podrážení).
     
    20:16
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Koubek – 2 min., podrážení).
     
    20:01
    Začala druhá třetina.
     
    20:00
    První třetina skončila.
     
    16:38
    Draci právě vstřelili branku!
    Autorem branky je MATĚJ DRLÍK. Asistence: Aleš Poledna a David Haluza.
     
    13:01
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Uhlíř – 2 min., nedovolené bránění).

    Jiří Cícha

    Branky a nahrávky: 7. Scheuter (Vogel), 17. Drlík (Poledna, Haluza), 48. Drlík (Kučera) – 3. Pindel (Horváth, Juhász), 5. Šěvěček, 53. Urban (Vlček, Tomeček), rozh. náj. Šěvěček


    Draci Šumperk: Kašpar (Venouš) – Holub, F. Cekr, L. Cekr, Ott, Štrbík, Plhal – Šembera, Scheuter, Kučera, Jurča, Habrman, Kavan, Haluza (C), Horký, Drlík, Kesler, Vogel, Poledna
    AZ RESIDOMO Havířov: Štipčák (Atanasiadis) – Uhlíř, Koubek, Kubíček, Pavelek, Kočí, Šěvěček – Byčkov, Pindel (C), Tomeček, Vlček, Kubík, Moškoř, Hudeček, Horváth, Ivaščensko, Juhász, Urban

    Rozhodčí: Veinfurter – Řezníček, Macek