Valencia – Real Madrid 1:3 (kon.)
Valencia CF
1:3 (0:2)
Real Madrid
Středa 08.01.2020, 20:00 • King Abdullah Sports City (Jeddah) • Španělský superpohár • Semifinále

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek večera a někdy zase u onlajnu na počtenou! (21:56:22)

Držení míče: 38 % : 62 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 4:11. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 7:12.

Je konec! Prvním finalistou Španělského superpoháru se stává Real Madrid! Ten na svou účast ve finálovém klání zadělal už po první půli, kdy vedl o dvě branky. Naprostou jistotu dodal svému týmu ještě Luka Modrič, jenž se prosadil krásnou střelou šajtlí ke vzdálenější tyči. Valencia toho směrem dopředu moc nepředvedla, přesto zapsala alespoň čestný úspěch po ruce Ramose v šestnáctce. K penaltě se postavil Dani Parejo, jenž nekompromisní ranou poslal míč do sítě. To ale bylo vše, co se v utkání stalo, a tak vyhrál Real 3:1.

90+3
    90+2. PAREJO - 1:3

90+2
    Valencia právě vstřelila branku!
    Tak přece jen Netopýři střílejí čestnou branku, a to z penaltového puntíku. DANI PAREJO se na značku penalty postavil jako kapitán a nekompromisně rozvlnil síť za Courtoisem.
    90+1. Ruka Sergia Ramose ve vápně

90+1
    Penalta pro Valencii!

90+1
    Rozhodčí se však jde podívat, jestli ještě jeden z hráčů nezahrál rukou ve vápně!

90
    V závěrečné minutě mohla Valencia vstřelit alespoň čestnou branku! Míč se odrazil na nohu hráče Valencie, kterému rána sice nesedla, ale míč ještě tečoval Gómez. Vše se ale ukázalo jako předčasné, jelikož právě Gómezovi byl odpískán zřetelný ofsajd.

89
    Netopýři měli k dispozici standardní situaci z celkem zajímavé pozice. Ta nebyla špatně kopnutá, ale Madrid ji odvrátil na roh. Z toho větší nebezpečí nevzniklo.

88
    Žlutou kartu dostává Casemiro (Real Madrid CF).

87
    Marcelo nyní posunul balón na Isca, který si naběhl až do šestnáctky. Následně hledal Díaze, ale centr na něj byl o něco vyšší, než by potřeboval.

86
    Valencia se sice dostala na útočnou polovinu, ale zase z toho nebylo nic většího. Na druhé straně už to Madrid hraje hlavně na krásu a přichází o balóny.

85
    Do konce základní hrací doby nám chybí posledních pět minut! Rodríguez se dostal sám ke střele, ale tu trefil jen do boční sítě. Dnes se chtějí všichni ukázat.

84
    Škoda pro Real! Jeden z jeho hráčů chtěl totiž přiťuknout míč na Toniho Kroose, avšak ten to nečekal a přihrávka na něj byla velmi pomalá, takže ji nestihl.

83
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Coquelin, přichází Sobrino.

82
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Jović, přichází Díaz.

81
    Denis Čeryšev toho za krátkou dobu stihl na hřišti více než spoluhráči, kteří hrají celý zápas. Napřáhl ze střední vzdálenosti, ale mířil přesně doprostřed brány.