Elche – Ath. Bilbao 1:1 (4:5 po pen.) | Ibiza – Barcelona 1:2 (kon.) | Girona – Villarreal 0:3 (kon.)
Real Sociedad – Espanyol 2:0 (kon.) | Tenerife – Valladolid 2:1 (kon.) | Logroñés – Valencia 0:1 (kon.)
Badalona – Granada 1:3 (po pr.) | Salamanca – Real Madrid 1:3 (kon.)
Unionistas de Salamanca CF
1:3 (0:1)
Real Madrid
Středa 22.01.2020, 21:00 • Pistas del Helmántico • Španělský pohár • 4. kolo

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí očekávaným vítězstvím Realu Madrid, který svého soupeře porazil výsledkem 3:1. Salamance se v průběhu druhého poločasu povedlo srovnat krok, jenomže euforie z vyrovnání trvala pouze několik minut, hostující celek si totiž velice rychle vzal vedení zpět, načež během nastavení pečetil své vítězství. (22:49:11)

Držení míče: 32 % : 68 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 3:6. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 7:8.

90+3
    90+2. Brahim DÍAZ - 1:3

90+2
    Real Madrid právě vstřelil branku!
    O postupujícím je definitivně rozhodnuto! Brahim Díaz se dokázal přes pravou stranu protlačit až do pokutového území, kde to nakonec vzal sám na sebe. Jeho tvrdá rána pravou nohou směřovala ke vzdálenější konstrukci, na což byl Pereiro krátký.

90+1
    Areola naznačil vyhození míče na levou stranu, místo toho zkoušel odkopnout na opačnou polovinu, kde se Jovićovi nepovedlo odhadnout dopad balónu.

90
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, o postupujícím se zdá být rozhodnuto. Ještě ale musíme počítat s nastaveným časem.

87
    Střídání v týmu Unionistas de Salamanca CF: ze hřiště odchází Ayoze Placeres, přichází Matthieu Amouzou.

86
    Do konce druhého poločasu zbývá už jen něco málo kolem pěti minut, Real Madrid sice vede o jednu branku, avšak koncovka zápasu by mohla být zajímavá.

85
    Díaz tvrdě zakončil pouze do tyče, poté se do pokutového území snesl centr, po kterém hlavičkoval jeden z hostujících hráčů. Pereiro vyrážel pouze před sebe, kde ve skluzu se Jovićovi povedlo trefit opět pouze tyč.

85
    Marcelovi uskočil míč daleko od kopačky, což okamžitě využil dotírající Gongora, který ho ihned napálil na opačnou polovinu, kde se ho zmocnil pouze Nacho.

84
    Průniková nahrávka na de la Navu přinesla pouze útočný faul domácího hráče, který v boji o hrací předmět přišlápl Militaa, jenž poté ještě ulehl na hrací plochu.

83
    Jovićovi se nepovedlo uspět v osobním souboji, na opačné polovině se navíc González dokázal zbavit svého strážce, za což si vysloužil potlesk zaplněného stadionu.

82
    Salamanca se v posledních minutách dostala k několik náznakům šancí, v jednom případě dokonce musel zasahovat Areola, který podržel svůj celek.

80
    Střídání v týmu Unionistas de Salamanca CF: ze hřiště odchází Javi Navas, přichází Diego González.
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází James Rodríguez, přichází Isco.

76
    Bílý balet ještě dostal k dispozici rohový kop, ovšem z této možnosti nic nevymyslel. Naopak se po delší době dostávají směrem dopředu domácí hráči.

75
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Karim Benzema, přichází Luka Jović.