Justine Kishová (USA) - Lucie Pudilová (CZE) Vítěz: Justine Kishová (na body) (kon.)
Justine Kishová (USA) - Lucie Pudilová (CZE)

Vítěz: Justine Kishová (na body)

Neděle 26.01.2020, 01:00 • PNC Arena (Raleigh) • UFC

Zklamání, zklamání, zklamání. Lucie Pudilová dnes vstupovala do klíčového zápasu v UFC, který se jí nepovedl. Zápas sice neskončil před limitem, nicméně na body vyhrála americká zápasnice, která dost možná přesekla pouť Lucii Pudilové v UFC. Česká bojovnice dnes tahala za kratší konec, mnohem aktivněji působila právě Američanka, která zaslouženě vyhrála, na čemž se shodli všichni tři sudí. (01:24:01)

Bodování sudích: 3 – 0.

04:33
    Na závěr kola se Kishové povedl takedown, což snižuje Pudilové šanci na výhru v tomto duelu. Dost možná klíčová hrubice české zápasnice!

04:00
    Poslední minuta tohoto zápasu.

03:45
    Spinning back fist od Kishové byl velice nepříjemný, Pudilová však zůstává i nadále v klasickém pojetí zápasu.

03:14
    Kishová tentokráte promáchal s low kickem, podobně si počínala také Pudilová při snaze o naskočenou levačku.

02:30
    Již sedmadvacátý low kick v podání Američanky, což Pudilová určitě musí cítit. Česká zápasnice nyní sama inkasovala přesně na hlavu.

01:50
    Hodně nepřesná levačka v podání Pudilové, následovala další. Lucie gestem ruky láká soupeřku k sobě, Kishová však používá nepříjemné low kicky.

01:11
    Minuta je za námi, Justine Kishová stále působí hodně aktivně, přičemž se snaží soupeřku zatlačit.

00:25
    Pudilová hned v úvodu třetího kola dokázala předvést slušnou sérii, což je jedině dobře. Česká zápasnice dost možná bojuje ve svém posledním kole UFC.

Začalo 3. kolo

Skončilo 2. kolo

04:55
    Na konci kola zatím nejaktivnější pojetí boje v podání obou zápasnic. Dost možná to je po druhém kole 1:1.

04:17
    Kishová se dostala na dostřel Pudilové, která toho ihned využila. Američanka však stále zlobí nepříjemnými low kicky.

03:50
    Náznak kopu v podání Američanky, nicméně ten by ani přesto nepřinesl vážnější ohrožení. Zanedlouho půjdeme do poslední minutky druhého kola.

03:10
    Kishová zůstala stát, což Pudilová potrestala sérií úderů. Máme za sebou více než tři minuty druhého kola.