Edmonton – Nashville 3:2 (kon.) | Montreal – Toronto 2:1 (po pr.) | Tampa – NY Islanders 3:1 (kon.)
Florida – Pittsburgh 2:3 (kon.) | New Jersey – Los Angeles 3:0 (kon.) | Washington – Philadelphia 2:7 (kon.)
Columbus – Colorado 1:2 (kon.) | St. Louis – Dallas 2:3 (po pr.) | Vancouver – Calgary 2:6 (kon.)
Vegas – Carolina 5:6 (0:2 po s.n.) | Detroit – Boston 3:1 (kon.) | Buffalo – Anaheim 2:3 (kon.)
Montreal Canadiens
2:1 (0:0, 0:0, 1:1 - 1:0)
Toronto Maple Leafs
Neděle 09.02.2020, 01:00 • Bell Centre, Montreal • NHL

To je pro tuto chvíli vše. Přeji Vám dobrou noc, případně dobré ráno! (03:44:33)

Vhazování 56:44%

Skončilo utkání mezi Montrealem Canadiens a Torontem Maple Leafs. Na první branku se čekalo až do 42. minutě, kdy skóre otevřel kapitán Maple Leafs, John Tavares. Domácí následně byli lepším týmem a v 58. minutě se jim povedlo vyrovnat. Prosadil se sváteční střelec Marco Scandella. Na řadu přišlo prodloužení, ve kterém vítězství domácím vystřelil Ilja Kovalčuk.

61:43 Ilja KOVALČUK - 2:1

61:43
    Montreal právě vstřelil branku!
    Domácí vyhrávají tento zápas! Do samostatného úniku se vydal Nick Suzuki, který ještě sice neuspěl, ale Jack Camplbell vyrazil puk pouze před ILJU KOVALČUKA, který jej uklidil do poloprázdné svatyně Maple Leafs. Asistence: Nick Suzuki, Carey Price

61:07
    Kotouč už mají opět hosté, konkrétně Auston Matthews.

60:45
    Situaci 2 na 1 vyřešil Tomáš Tatar střelou, ale Jack Campbell byl úspěšný!

60:25
    Kotouč zatím drží hosté. Střelu jsme zatím neviděli.

60:01

Střely na branku 27:22 (třetí třetina 16:1)

Skončila třetí perioda, ve které oba týmy vstřelily jednu branku. Nejprve se ve 42. minutě prosadil John Tavares a následně v 58. minutě vyrovnal Marco Scandella. Zápas bude muset rozhodnout prodloužení, případně nájezdy.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:20
    Hosté jsou nastěhováni sice ve svém útočném pásmu, ale ke střele se dostat zatím nemohou.

58:34
    Hra je vinou ofsajdu Maple Leafs pozastavena. Vhazovat se bude ve střední třetině.
    57:27 Marco SCANDELLA - 1:1

Tomáš Němčík

Branky a nahrávky: 58. Scandella (Ouellet, N. Thompson), 62. Kovalčuk (Suzuki, Price) – 42. Tavares (Kerfoot, Hyman)

Montreal Canadiens: Price (Ch. Lindgren) – Kulak, Petry (A), Chiarot, Mete, Scandella, Ouellet – Tatar (A), Danault, Gallagher – Kovalčuk, Suzuki, Armia – Drouin, Domi, Lehkonen (A) – Cousins, N. Thompson, Evans.
    Toronto Maple Leafs: J. Campbell (Hutchinson) – Dermott, Barrie, Muzzin, Holl, Sandin, Liljegren – A. Johnsson, Matthews (A), Marner (A) – Kerfoot, Tavares (C), Hyman – Clifford, Spezza, Kapanen – Timashov, F. Gauthier, Engvall.

Rozhodčí: Walsh, Furlatt – Daisy, Cormier

Diváci: 21 302