Florida – Detroit 2:1 (kon.) | Ottawa – Edmonton 2:3 (kon.) | Nashville – Tampa 1:6 (kon.)
Dallas – Chicago 1:2 (po pr.) | Vegas – Anaheim 5:4 (kon.) | Los Angeles – San Jose 3:4 (0:1 po s.n.)
Calgary – Winnipeg 3:2 (kon.)
Florida Panthers
2:1 (1:1, 1:0, 0:0)
Detroit Red Wings
Středa 10.02.2021, 01:00 • BB&T Center, Sunrise • NHL

Z mé strany je to pro dnešní noc vše. Někdy zase u NHL na počtenou! (03:40:05)

Statistiky zápasu:
    Střely na branku – 22:32 (9:7, 10:9, 3:13)
    Zblokované střely – 10:8
    Vyhraná vhazování – 19:23
    Trestné minuty – 6:2
    Hity – 35:26

Hokejisté Floridy vítězí nad Detroitem 2:1 a zapisují si do tabulky další dva body. Hosté vedli od 4. minuty po zásahu Filipa Zadiny, ale ještě v první části srovnal Alexander Wennberg a ve 29. minutě otočil v přesilovce skóre Patric Hörnqvist, který hrudí tečoval střelu Ekblada. Ve třetí třetině už gól nepadl, byť se Red Wings o vyrovnání hodně snažili. Panterům dnes výtečně zachytal brankář Sergej Bobrovskij, jenž se blýskl svým nejlepším výkonem v sezóně.

59:56
    Dylan Larkin v poslední šanci hostí z mezikruží minul branku. Florida zvítězí!

59:21
    Od modré nahodil puk na branku Anthony Mantha. Bobrovskij ho vyrazil a následně zabránil v dorážce Filipovi Hronkovi!

59:11
    Hosté si vyžádali oddechový čas. Vhazovat se bude v jejich útočné třetině.

58:40
    Frank Vatrano od modré čáry minul opuštěnou branku Detroitu!

58:27
    Branka hostí je už prázdná!

58:14
    Huberdeau posílal kotouč před branku, kde číhal Patric Hörnqvist. Ten ze vzduchu netrefil nabídku spoluhráče.

57:23
    Anthony Duclair vypíchl puk protihráči a z pravého křídla mohl postupovat na branku. V souboji s obráncem mu ale scházela rychlost. Do zakončení se tak útočník Panterů nedostal.

56:54
    Domácí si nyní vystačili s posláním puku do středního pásma, aby mohli vystřídat.

56:31
    Marc Staal vystřelil od modré čáry. Bobrovskij zasáhl vyrážečkou.

56:03
    Už jen čtyři minuty do konce třetí třetiny. To je čas, který zbývá Detroitu na vyrovnání.

55:46
    Jeden z hostujících hráčů se dotkl puku vysokou holí. Vhazovat se bude v útočném pásmu Floridy.

55:12
    Z levé strany vystřelil Bobby Ryan. Bobrovskij kotouč zkrotil ve výstroji a přerušil hru. Ještě jedna reklamní pauza.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 16. Wennberg (Huberdeau, Hörnqvist), 29. Hörnqvist (Ekblad, Huberdeau) – 4. Zadina (D. Larkin)

Florida Panthers: Bobrovskij (Driedger) – Ekblad (A), Weegar, Strälman, Nutivaara, Gudas, Yandle – Duclair, Barkov (C), Verhaeghe – Hörnqvist (A), Wennberg, Huberdeau – Tippett, Luostarinen, Vatrano – Connolly, Acciari, Lomberg.
    Detroit Red Wings: Greiss (Pickard) – Nemeth, Hronek, Stecher, M. Staal, Djoos, Merrill – Bromé, D. Larkin (C), Zadina – B. Ryan, Fabbri, Smith – Helm, Naměstnikov, Mantha – Erne, Nielsen (A), Gagner.

Rozhodčí: L’Ecuyer, Morton – Racicot, Toomey