Florida – Detroit 2:1 (kon.) | Ottawa – Edmonton 2:3 (kon.) | Nashville – Tampa 1:6 (kon.)
Dallas – Chicago 1:2 (po pr.) | Vegas – Anaheim 5:4 (kon.) | Los Angeles – San Jose 3:4 (0:1 po s.n.)
Calgary – Winnipeg 3:2 (kon.)
Dallas Stars
1:2 (1:0, 0:1, 0:0 - 0:1)
Chicago Blackhawks
Středa 10.02.2021, 02:40 • American Airlines Center, Dallas • NHL

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na počtenou. (05:20:05)

Hvězdy utkání:

1. Jake Oettinger (DAL) – 93,1 %
    2. Kevin Lankinen (CHI) – 97,1 %
    3. Pius Suter (CHI) – 1+0

Československá stopa v utkání:

Radek Faksa (DAL) – 0+0, účast 0, 0 TM, 2 střely na bránu, čas na ledě 17:29
    Dominik Kubalík (CHI) – 0+1, účast 0, 0 TM, 3 střely na bránu, čas na ledě 14:52

V oslabení: 0:0

Hokejisté Chicaga tedy zvítězili totožným výsledkem i ve druhém měření sil s Dallasem, když tentokrát o jejich výhře rozhodl v prodloužení Suter.

62:15 Pius SUTER - 1:2

62:15
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Hagel si následně sebral puk a zavezl ho do útočného pásma, kde ho následně přenechal PIUSOVI SUTEROVI, jenž poté krásně prošel kolem Klingberga a následně poslal kotouč přesně k tyči domácí klece. Asistence: Brandon Hagel, Kevin Lankinen.

62:05
    Z levé strany vypálil na Lankinena Gurjanov a hostující brankář jeho pokus vyráží hned na své spoluhráče.

61:35
    Chicago dlouho drží puk pod svou kontrolou, ale hosté se vesměs o nic nepokoušejí.

60:47
    Na druhé straně se do střelecké pozice dostal DeBrincat, jehož pokus končí přesně ve výstroji Oettingera.

60:29
    Hintz vystřelil z levého kruhu a Lankinen jeho pokus vyrazil svým betonem.

60:18
    Hokejisté Dallasu mají zatím kotouč pod svou kontrolou.

60:01

Zápas mezi Chicagem a Dallasem znovu skončil 1:1, a tak o vítězi opět rozhodne prodloužení či případné nájezdy.

60:00

59:38
    Heiskanenova střela skončila hned na prvním bránícím hráči Chicaga.

59:28
    Oleksiak dostal přihrávku na levou stranu, odkud vystřelil a kotouč skončil přesně u brankáře Chicaga.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 5. Hintz (Robertson, Gurjanov) – 35. Janmark (D. Kubalík, Kurashev), 63. Suter (Hagel, Lankinen)

Dallas Stars: Oettinger (Chudobin) – Lindell, J. Klingberg, Oleksiak, Heiskanen, Hanley, Pysyk – Ja. Benn, Pavelski, Kiviranta – Robertson, Hintz, Gurjanov – Cogliano, Faksa, Comeau – Kero, Dickinson, Dellandrea.
    Chicago Blackhawks: Lankinen (M. Subban) – de Haan, Mitchell, Keith, Beaudin, Zadorov, Carlsson – P. Kane, Janmark, Kurashev – D. Kubalík, D. Strome, DeBrincat – A. Shaw, Söderberg, Hagel – Suter, Kämpf, Highmore.

Rozhodčí: Brenk, Hanson – Flemington, Smith