Florida – Detroit 2:1 (kon.) | Ottawa – Edmonton 2:3 (kon.) | Nashville – Tampa 1:6 (kon.)
Dallas – Chicago 1:2 (po pr.) | Vegas – Anaheim 5:4 (kon.) | Los Angeles – San Jose 3:4 (0:1 po s.n.)
Calgary – Winnipeg 3:2 (kon.)
Calgary Flames
3:2 (0:0, 2:2, 1:0)
Winnipeg Jets
Středa 10.02.2021, 04:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary, AB • NHL

Pierre-Luc Dubois při svém debutu v barvách Winnipegu strávil na ledové ploše 13 minut a 10 vteřin a v tabulce pravdy má jeden záporný bod. (07:07:41)

Nejvytěžovanějším hokejistou dnešního utkání byl Josh Morrissey, jenž na ledové ploše strávil 26 minut a 51 vteřin.

Nejpilnějším střelcem dnešního utkání byl Nikolaj Ehlers s šesti střelami na bránu.

1. Elias Lindholm (CGY), 2. Mikael Backlund (CGY), 3. Byron Froese (CGY)

Česká & slovenská stopa

Do tohoto utkání nenastoupil žádný český ani slovenský hokejista.

Jacob Markström (CGY) – 25 zákroků, 2 OG, úspěšnost 92,6%, odchytal 60:00

Connor Hellebuyck (WPG) – 26 zákroků, 3 OG, úspěšnost 89,7%, odchytal 58:41

Statistické okénko

Střely na bránu: 29 – 27; Přesilová hra: 1/2 – 1/2; Trestné minuty: 4 – 4; Vyhraná vhazování: 56% – 44%

Elias Lindholm v závěru rozhodl o výhře Plamenů

Elias Lindholm vsítil rozdílovou branku necelé dvě minuty před koncem třetího dějství v přesilové hře. Jacob Markström pomohl k výhře svého mančaftu 25 úspěšnými zákroky. Na straně poraženého celku vstřelil oba góly Nikolaj Ehlers.

59:56
    Calgary poslalo kotouč do středního pásma a v dnešním utkání zvítězí!

59:48
    Důležité vhazování po pravé ruce calgarského brankáře. Proti sobě se staví Elias Lindholm a Paul Stastny.

59:48
    Oddechový čas pro tým Winnipeg Jets.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny!

58:42
    Hosté jsou v útočném pásmu. Connor Hellebuyck zamířil na střídačku.
    58:18 Elias LINDHOLM - 3:2

58:18
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Calgary v předposlední minutě skóruje v přesilové hře! ELIAS LINDHOLM svou střelou z pravého kruhu pro vhazování překonal brankáře Winnipegu. Jeho čtvrtá branka v letošní sezoně! Touš se ještě možná otřel o nohu bránícího hráče. Asistence: Rasmus Andersson, Matthew Tkachuk.

57:27
    Možná rozhodující okamžik dnešního utkání. Využije Calgary svou početní výhodu?

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 26. Mangiapane (Backlund, Lucic), 34. Froese (Välimäki, Leivo), 59. E. Lindholm (R. Andersson, M. Tkachuk) – 24. Ehlers (Pionk, Copp), 36. Ehlers (Scheifele, Copp)

Calgary Flames: Markström (Rittich) – Giordano (C), R. Andersson, Hanifin, Ch. Tanev, Välimäki, N. Nestěrov – M. Tkachuk, E. Lindholm, Dubé – J. Gaudreau, Monahan (A), S. Bennett – Lucic, Backlund (A), Mangiapane – Nordström, Froese, Leivo.
    Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Beaulieu, Morrissey (A), Forbort, Pionk, Stanley, DeMelo – Ehlers, Scheifele (A), Copp – Vesalainen, Stastny, Wheeler (C) – Connor, Dubois, Lewis – Perreault, Lowry, Appleton.

Rozhodčí: Schlenker, Pollock – Brisebois, Nansen