San Jose – Vegas 1:3 (kon.) | Florida – Tampa 1:6 (kon.) | Toronto – Montreal 1:2 (kon.)
NY Islanders – Boston 4:2 (kon.) | Arizona – St. Louis 4:5 (po pr.) | Chicago – Columbus 3:2 (po pr.)
Nashville – Detroit 2:4 (kon.) | Dallas – Carolina 3:4 (0:1 po s.n.) | Vancouver – Calgary 3:1 (kon.)
Pittsburgh – Washington 6:3 (kon.)
Chicago Blackhawks
3:2 (0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)
Columbus Blue Jackets
Neděle 14.02.2021, 02:07 • United Center, Chicago • NHL

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (04:38:32)

Střely na branku: 31 – 31

Je hotovo! Chicago v prodloužení dokonalo obrat dnešního souboje. O rozhodující branku se hned v první minutě prodloužení po přihrávce Patricka Kanea postaral DeBrincat.

60:35 Alex DEBRINCAT - 3:2

60:35
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Chicago hned v první minutě prodloužení rozhoduje o svém triumfu a získává i druhý bod! Patrick Kane poslal parádní přihrávku před branku, kam si sjel ALEX DEBRINCAT, který se ve vzduchu dotkl puku hned dvakrát a z těsné blízkosti prostřelil Korpisala! Asistence: Patrick Kane.

60:10
    Chicago uspělo na úvodním vhazování prodloužení. V pětiminutové bitvě třech mužů na obou stranách se dá očekávat parádní bitva.

60:01

Střely na branku: 30 – 31

Šedesát minut hry o vítězi dnešního souboje nerozhodlo. Columbus si sice po většinu třetí části držel svůj těsný náskok, ale v závěru přišla chyba hostů v obranném pásmu, kterou potrestal vyrovnávací brankou Carl Söderberg.O vítězi tak rozhodne prodloužení nebo následné samostatné nájezdy.

60:00

59:34
    Ještě jedno zakázané uvolnění na straně Chicaga. Vhazování se přesune zpátky před branku domácího Lankinena.

59:10
    Strome zkoušel zakončit od modré čáry, jenže střelou zápěstím trefil jen brusle dobře postaveného Roslovica. Columbus se poté osvobodil vyhozením.

58:42
    Cam Atkinson si sjel na přihrávku do středního pásma, ale puk protečoval jen na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před Korpisalem.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:29
    Boone Jenner skvěle přečetl přihrávku směřující před klec Columbusu a před dojíždějícím Stromem odehrál puk k mantinelu. Columbus následně vyhodil puk ven ze třetiny.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 24. Beaudin (P. Kane, Zadorov), 57. Söderberg (Kurashev), 61. DeBrincat (P. Kane) – 7. Laine (Atkinson), 35. Atkinson (Werenski, S. Jones)

Chicago Blackhawks: Lankinen (M. Subban) – Mitchell, Keith, Carlsson, de Haan, Beaudin, Zadorov – P. Kane, DeBrincat, Suter – D. Kubalík, D. Strome, Janmark – Kurashev, Söderberg, Hagel – Highmore, Kämpf, Johnson.
    Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Merzlikins) – S. Jones, Werenski, D. Savard, Gavrikov, Peeke, Del Zotto – Atkinson, Roslovic, Laine – Bjorkstrand, Stenlund, Domi – N. Foligno, Riley Nash, Robinson – Texier, Jenner, Grigorenko.

Rozhodčí: MacDougall, L´Ecuyer – Pancich, Racicot