Carolina – Tampa 4:3 (kon.) | Toronto – Edmonton 4:3 (po pr.) | Pittsburgh – NY Islanders 6:3 (kon.)
Dallas – Florida 3:4 (po pr.) | Chicago – Nashville 1:3 (kon.) | Arizona – San Jose 4:0 (kon.)
Calgary – Winnipeg 4:2 (kon.) | Washington – NY Rangers 5:4 (kon.) | Detroit – Columbus 4:1 (kon.)
St. Louis – Anaheim 2:3 (po pr.) | Boston – New Jersey 0:1 (kon.)
St. Louis Blues
2:3 (2:0, 0:1, 0:1 - 0:1)
Anaheim Ducks
Neděle 28.03.2021, 23:00 • Enterprise Center, St. Louis • NHL

Tímto se s vámi loučím, děkuji za pozornost a přeji dobrou noc! (01:45:20)

Upřímně moc nerozumím tomu, proč Anthony Stolarz mezi třemi hvězdami chybí, ale to ho nejspíš vůbec netrápí. Anaheim si tak připisuje dva body, zatímco St. Louis bere z domácího duelu, v němž vedlo o dvě branky, jeden bodík.

Hity: 21 – 23

Anaheim si tak připisuje velmi cenné dva body, ale za jeho bojovnost a aktivitu v prodloužení určitě zasloužené. Autorem vítězné trefy je Josh Manson, zatímco brankář Anthony Stolarz korunuje skvělý výkon přihrávkou na vítězný gól svého mužstva.

61:42 Josh MANSON - 2:3

61:42
    Anaheim právě vstřelil branku!
    A je za to potrestáno! Anthony Stolarz přihrávkou pobídl JOSHE MANSONA, který nakonec místo přihrávky zvolil průnik před branku a pěknou trefou do horní části branky překonal Jordana Binningtona. Asistence: Anthony Stolarz.

61:28
    Ducks na střelecký pokus stále čekají a pomáhají si také přes Anthonyho Stolarze. St. Louis je zatím pasivní.

61:07
    Anaheim už se usazuje na útočné polovině, ale raději volí poklidnou kombinaci ze středního pásma.

60:52
    Anaheim se vrátil do útočného pásma, jenže nahozený kotouč nevyšel. Ducks musí znovu ke své brance.

60:32
    St. Louis však dobře uhájilo své obranné pásmo, nedovolilo soupeřově trojici zakončit a dostává kotouč až za Anthonyho Stolarze.

60:10
    Prodloužení začíná na hokejkách hostů, kteří mohou po vyhraném vhazování zaútočit.

60:01

O vítězi tak rozhodne prodloužení, protože Anaheim díky brejkové trefě Adama Henriqua vyrovnal a skvělý výkon Anthonyho Stolarze mu zajistil minimálně bod! Ačkoliv jsou Blues hokejovější a soupeře přestříleli, Ducks nehráli vůbec špatně a remíza je podle mého zasloužená.

60:00

59:59
    Domácí ještě přece jen zakončili, jenže Anthony Stolarz si uhlídal svou přední tyčku a pokus Toreyho Kruga byl neúspěšný.

Daniel Ryl

Branky a nahrávky: 3. R. O'Reilly (Tarasenko), 16. Tarasenko (Krug, Perron) – 29. Fowler (Getzlaf, Jones), 43. Henrique (Jones), 62. Manson (Stolarz)

St. Louis Blues: Binnington (Husso) – Faulk, Krug, Scandella, Mikkola, Bortuzzo, Walman (A) – Tarasenko, B. Schenn, Schwartz – Perron (A), R. O'Reilly (C), Kyrou – Blais, Thomas, Sanford – Bozak, J. de La Rose, Clifford.
    Anaheim Ducks: Stolarz (R. Miller) – Hakanpää, Fowler, Manson (A), Ja. Larsson, Shattenkirk, Welinski, B. Hutton – Rakell, Lundeström, Comtois – Terry, Henrique, Heinen – Jones, Getzlaf (C), D. Grant – Silfverberg (A), Steel.

Rozhodčí: Hebert, Luxmore – Pancich, Gawryletz