Montreal – Ottawa 0:4 (kon.) | Arizona – St. Louis 3:2 (kon.) | Carolina – Nashville 3:1 (kon.)
Tampa – Florida 3:5 (kon.) | Detroit – Chicago 0:4 (kon.) | Winnipeg – Edmonton 0:3 (kon.)
Dallas – Columbus 5:1 (kon.) | Minnesota – San Jose 5:2 (kon.) | Boston – Washington 6:3 (kon.)
Buffalo – Pittsburgh 4:2 (kon.) | New Jersey – NY Rangers 3:5 (kon.) | Anaheim – Vegas 2:5 (kon.)

Česká a slovenská stopa
    Český ani slovenský hráč do zápasu nenastoupil.

Connor Hellebuyck (WPG)
    – 22 zákroků, 3 OG, úspěšnost 88,0%, odchytal 57:59
    Mike Smith (EDM) – 26 zákroků, 0OG, úspěšnost 100%, odchytal 60:00

Hostující Winnipeg Jets vyhrává tento zápas na půdě soupeře 3:0 a zaslouženě získává body z tohoto utkání. Winnipeg nedokázal ani jednou překonat brankáře soupeře. Za Oilers skórovali Tyson Barrie, Jesse Puljujärvi a Alex Chiasson.

59:43
    Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Nate Thompson – 2 min., podrážení).

59:30
    Už se podle všeho nic nestane.

59:10
    Connor Hellebuyck (Winnipeg) se musel vrátit do branky, vhazovalo se před jeho svatyní.

59:00
    Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:50
    Mark Scheifele zakončoval, ale brankáře prostřelit nedokázal.

58:20
    Oddechový čas pro domácí.

58:20
    Mike Smith (Edmonton) přerušuje hru, buly před jeho brankou.

58:07
    Kyle Connor (Winnipeg) pálil, ale rána se mu podle představ nepovedla.

57:50
    Mike Smith (Edmonton) vyjel za svou branku, odkud rozehrává na spoluhráče. Puk ale získal domácí celek.

57:11
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině, domácí celek hraje bez brankáře.

56:10
    Zápas se rychle dohrává a domácím už mnoho času nezbývá.

55:51
    Connor McDavid (Edmonton) se dostal do zakončení, ale jeho pokus z bezprostřední blízkosti končí vedle branky.

55:27
    Mark Scheifele (Winnipeg) ani Josh Morrissey nedokázali své střelecké pokusy přesněji zakončit. Obě rány končí vedle.

55:01
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině Oilers vedou nad svým soupeřem 3:0.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 32. Barrie (McDavid, Yamamoto), 47. Puljujärvi (McDavid, Draisaitl), 53. Chiasson (Barrie, Draisaitl)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Morrissey (A), Poolman, Forbort, Pionk, Stanley, DeMelo – Connor, Scheifele (A), Dubois – Copp, Stastny, Ehlers – Perreault, Lowry (A), Appleton – Harkins, N. Thompson, Lewis.
    Edmonton Oilers: M. Smith (Koskinen) – Nurse (A), Barrie, K. Russell, A. Larsson (A), Jones, Bear – Draisaitl, McDavid (C), Puljujärvi – Kahun, Haas, Yamamoto – Kassian, Nygärd, Chiasson – D. Shore, Khaira, J. Archibald.

Rozhodčí: Schlenker, Nicholson – Barton, Toomey