Ottawa – Vancouver 6:3 (kon.) | Minnesota – St. Louis 3:4 (kon.) | Montreal – Toronto 1:4 (kon.)
Winnipeg – Edmonton 1:3 (kon.) | Vegas – Colorado 5:2 (kon.) | Los Angeles – Anaheim 2:3 (kon.)

Střely na branku v zápase: 30:22!

Už to vypadalo na prodloužení. Třetí třetina byla hodně vyrovnaná a oba týmy se střídaly v útočení. Nicméně příliš moc zakončení mezi tři tyče jsme neviděli a tato třetina taky přinesla nejméně střel na branku. Oba celky hrály hodně defenzivně a ani jeden z nich nechtěl udělat chybu. Ovšem Anaheim si nakonec došel pro vítězství a minutu před koncem docílil obratu ve skóre a po pěti porážkách může slavit vítězství za dva body!

59:40
    Kings ihned odvolali brankáře a v posledních vteřinách se dostali k dobré šanci, ale Quinton Byfield zamířil mimo levou tyč!
    58:59 Cam FOWLER - 2:3

58:59
    Anaheim právě vstřelil branku!
    A jejich napadání přineslo úspěch. CAM FOWLER ukázal svou genialitu a pěknou kličkou se zbavil soupeře a přesně poslal puk k levé tyčce. Tak tohle bylo od Fowlera velmi hezky provedeno. Bez asistence.

58:53
    Hosté dobrým forčekinkem drží pásmo a defenzíva Angeles má rázem problémy dostat puk od své branky.

57:50
    Jeden z hráčů byl dobře zaparkovaný před brankou Gibsona, ale puk se k němu nakonec nedostal.

56:48
    Los Angeles se snaží v útočném pásmu dostat do střelecké pozice a chtějí ještě rozhodnout v samotném závěru zápasu.

55:45
    Anaheim ustál těžší chvíli. S přibývajícím časem to vypadá, že se dočkáme prodloužení.

55:08
    V jejím záběru se domácím podařilo dostat puk do blízkosti branky soupeře, ale žádná větší šance z toho nevznikla.

54:21
    Kings se v dnešním zápase povedla zatím jedna přesilová hra, ty ostatní, i ta probíhající, zatím nesplňuje požadavky přesilové hry.

52:53
    Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Maxime Comtois – 2 min., zásah do hlavy nebo krku).

52:35
    Ducks mají obsazené útočné pásmo a předchozí velká šance je viditelně probudila k lepšímu výkonu.

51:45
    Ryan Getzlaf už byl nyní v dobré šanci, ale přes obránce nedokázal vystřelit. U pravé tyčky promáchl puk Nicolas Deslauriers, který už měl před sebou odkrytou branku. Tak tohle mohla být rozhodující trefa pro Anaheim!

51:11
    Střela od modré čáry nyní nedoputovala až k brance Gibsona, puk byl zastaven na půli cesty k němu.

50:07
    Závěrečná desetiminutovka, ve které mají oba celky šanci rozhodnout o svém vítězství. Dokážou hosté docílit obratu ve skóre?

Adam Dořák

Branky a nahrávky: 25. Vilardi (T. Moore, A. Kempe), 32. A. Kempe (M. Anderson, Roy) – 33. Carrick (Volkov, H. Fleury), 37. Steel (Rakell), 59. Fowler

Los Angeles Kings: Petersen (Quick) – Björnfot, Doughty (A), M. Anderson, Roy, Määttä, S. Walker, MacDermid – Iafallo (C), Kopitar (A), D. Brown – A. Kempe, Byfield, T. Moore – Anderson-Dolan, Lizotte, Athanasiou – Wagner, Vilardi, Lemieux.
    Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Ja. Larsson, Fowler (A), Shattenkirk (A), Benoit, Drysdale, H. Fleury – Terry, Zegras, Comtois – Rakell, Lundeström, Volkov – Carrick, Steel, Jones (C) – Getzlaf, D. Grant, Deslauriers.

Rozhodčí: C. Syvret, T. Chmielewski – B. Gawryletz, T. Knorr

Diváci: 1 763