Boston – Buffalo 5:2 (kon.) | New Jersey – Philadelphia 5:3 (kon.) | NY Rangers – NY Islanders 0:4 (kon.)
Carolina – Detroit 3:1 (kon.) | Tampa – Dallas 3:0 (kon.) | Washington – Pittsburgh 4:5 (po pr.)
Toronto – Vancouver 4:1 (kon.) | Minnesota – St. Louis 4:5 (po pr.) | Chicago – Florida 3:4 (po pr.)

Česká & slovenská stopa

Do utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.

1. Ryan O’Reilly (STL) – 2+0
    2. Kevin Fiala (MIN) – 1+2
    3. Torey Krug (STL) – 0+2 (04:50:12)

Skončilo naprosto dechberoucí utkání, které muselo rozuzlit až prodloužení, ve kterém byli šťastnější hosté, kteří většinu zápasu byli ve vedení. Je nutno říct, že Minnesota hrála druhou a třetí třetinu výborně vyrovnání přišlo naprosto zaslouženě. Nicméně utkání rozhodl v 64. minutě Ryan O’Reilly, a tak si bonusový bod připisují Bluesmani.

63:43 Ryan O'REILLY - 4:5

63:43
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Hosté vítězí! Jordan Kyrou si všiml najíždějícího RYANA O'REILLYHO, který svůj samostatný únik zakončil bekhendem pod víko. Asistence: Jordan Kyrou.

63:28
    Kirill Kaprizov našel hůl Jordana Grennwaye, ale ten bránu soupeře minul.

62:50
    Po zpětném pasu Joela Eriksonna pálil Marcus Foligno, ale Ville Husso zasáhl úspěšně.

62:15
    Střela Toreyho Kruga skončila v lapačce Cama Talbota.

61:59
    Torey Krug se dostal k puku a nyní čeká na dostřídání svých spoluhráčů.

61:40
    Rána Kevina Fialy z osy kluziště skončila na betonu Ville Hussa.

61:19
    Domácí se zmocnili puku a nyní s ním míchají v útočném pásmu.

60:55
    Ryan O’Reilly odehrál kotouč zpět, aby mohli hosté vystřídat.

60:30
    Na začátku prodloužení jsou u kotouče hosté, kteří se už dostali do útočného pásma.

60:01

60:00
    59:08 Kirill KAPRIZOV - 4:4

59:08
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Domácí jdou odměněni za svou aktivitu! Kevin Fiala našel na levém kruhu KIRILLA KAPRIZOVA, který se s pukem bleskově otočil a ranou k přední tyči vyrovnal skóre zápasu. Asistence: Kevin Fiala a Jared Spurgeon.

58:46
    Další nápor domácích vyšel vniveč, Ryan O’Reilly poslal puk do středního pásma.

Tomáš Němčík

Branky a nahrávky: 38. J. Eriksson Ek (M. Foligno, Greenway), 43. Fiala (V. Rask), 56. V. Rask (Fiala), 60. Kaprizov (Fiala, Spurgeon) – 4. Blais (Krug, Schwartz), 28. Bozak, 31. Scandella (Kyrou), 47. R. O'Reilly (Perron, Krug), 64. R. O'Reilly (Kyrou)

Minnesota Wild: Talbot (Kähkönen) – Spurgeon (C), Suter (A), Dumba, Brodin, Cole, Soucy – Zuccarello, V. Rask, Kaprizov – M. Foligno, J. Eriksson Ek, Greenway – Ma. Johansson, Hartman, Fiala – Bonino, Sturm, Parise (A).
    St. Louis Blues: Husso (Binnington) – Faulk, Krug, Parayko, Scandella (A), Bortuzzo, Mikkola – Perron, R. O'Reilly (C), B. Schenn (A) – Clifford, Bozak, Schwartz – Kyrou, Thomas, Hoffman – Blais, Barbašev, Sanford.

Rozhodčí: McCauley, Lee – Mills, Alphonso

Diváci: 3 000