Ottawa – New Jersey 5:4 (po pr.) | Tampa – Columbus 4:1 (kon.) | Pittsburgh – Edmonton 1:5 (kon.)
Boston – Florida 4:2 (kon.) | NY Rangers – Carolina 3:4 (kon.) | Toronto – Detroit 3:0 (kon.)
Washington – NY Islanders 1:4 (kon.) | Nashville – Calgary 4:5 (po pr.) | Minnesota – Arizona 3:5 (kon.)
Dallas – Vegas 3:2 (1:0 po s.n.) | Colorado – St. Louis 5:3 (kon.) | Vancouver – Seattle 5:2 (kon.)

3. Luke Schenn (VAN) 1+0 (07:11:54)

Statistiky: Střely na bránu: 27-32; Zablokované střely: 15-10; Vhazování: 59%-41%; Hity: 16-11; Přesilové hry: 1/3-1/8; Trestné minuty: 16-6.

Vancouver vyhrál nad Seattlem, přestože v prostřední části promarnil tříbrankový náskok a nedisciplinovaností nechal hosty dotáhnout na jeden gól, ve třetí části si ovšem vítězství pohlídal. Canucks si sice zápas užili, ale sezóna pro ně končí. Do playoff se domácí organizace nedostala, ale bojovala až do závěrečných střetnutí. Konečné skóre. Vancouver Canucks 5 Seattle Kraken 2.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.
    55:59 Quinn HUGHES - 5:2

55:59
    Vancouver právě vstřelil branku!
    QUINN HUGHES si najel na vzdálenější levé tyči po přečíslení dva na jednoho a nádhernou žabku Conora Garlanda z pravého kruhu a usměrnil puk do prázdné sítě – 5:2! Asistence: Conor Garland.

54:23
    Nahození Vancouveru skončilo pod lapačkou Joeyho Daccorda a prostor dostává krátká komerční přestávka.
    53:10 Luke SCHENN - 4:2

53:10
    Matthew Highmore na vrcholu mezikruží a Joey Daccord nedokázal jeho ránu zachytit. Puk se vzápětí snesl přes jeho hlavu do brankoviště a LUKE SCHENN ho pohodlně dorazil do prázdné! Asistence: Matthew Highmore a Quinn Hughes.

51:46
    Vancouver si vytvořil tlak a několikrát vypálil z pravého kruhu pro vhazování, Joey Daccord byl ale ve všech případech připravený a poslední střelu ukryl ve výstroji.

50:31
    Yanni Gourde vyhodil puk přes ochranné sklo a dostal dvě minuty za zdržování hry. Komerční přestávka.

50:02
    Dnešní utkání sleduje 18261 diváků.

48:59
    Kyle Burroughs se snažil prosadit střelou z levého kruhu, jenže Joey Daccord zůstal v hostující bráně nepřekonán. Opět se hraje delší dobu bez přerušení.

46:34
    Seattle se sice velice snaží, jenže hodně dlouho se nepřerušovalo a čas neustále ubíhá. Pro hosty navíc straně rychle. Následuje krátká komerční přestávka.

44:12
    Joey Daccord si poházel pukem v lapačce poté, co snadno zasáhl proti nahození Canucks od modré čáry.

42:28
    Martin Spencer se vydal za svou bránu, aby zastavil nahození Krakenu a poté přenechal puk spoluhráči.

40:01

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 3. Dries (Ekman-Larsson), 4. J. T. Miller (Garland, Q. Hughes), 16. Ekman-Larsson (Garland, N. Petan), 54. L. Schenn (Highmore, Q. Hughes), 56. Q. Hughes (Garland) – 25. Eberle (Beniers, McCann), 30. Geekie (Sheahan, A. Larsson)

Vancouver Canucks: S. Martin (Silovs) – T. Myers (A), Ekman-Larsson (A), L. Schenn, Q. Hughes, Burroughs, B. Hunt – Boeser, Elias Pettersson, Podkolzin – Chiasson, J. T. Miller (A), Garland – N. Petan, Lammikko, Dries – Highmore, B. Richardson, Dickinson.
    Trenér: Bruce Boudreau

Seattle Kraken: Daccord (Driedger) – A. Larsson (A), Soucy, Cholowski, Borgen, Oleksiak, D. Pouliot – Eberle (A), Beniers, Donato – Sprong, Sheahan, Donskoi – Kuhlman, Gourde (A), McCann – Geekie, Wennberg, V. Rask.
    Trenér: Dave Hakstol

Rozhodčí: Steve Kozari, Jake Brenk. Čároví: Travis Gawryletz, Bryan Pancich

Diváci: 18261