Buffalo – Chicago 3:2 (po pr.) | Montreal – Florida 10:2 (kon.) | New Jersey – Detroit 3:5 (kon.)
NY Rangers – Washington 3:2 (kon.) | Philadelphia – Ottawa 2:4 (kon.) | Pittsburgh – Columbus 5:3 (kon.)
Toronto – Boston 5:2 (kon.) | NY Islanders – Tampa 4:6 (kon.) | St. Louis – Vegas 4:7 (kon.)
Minnesota – Colorado 4:1 (kon.) | Winnipeg – Calgary 3:1 (kon.) | Dallas – Anaheim 4:2 (kon.)
Edmonton – Vancouver 3:2 (1:0 po s.n.) | Seattle – San Jose 3:0 (kon.) | Arizona – Nashville 5:4 (kon.)

3. Connor Hellebuyck (WPG) (05:19:14)

Statistiky: Střely na bránu: 43-33; Zablokované střely: 11-16; Vhazování: 47%-53%; Hity: 17-22; Přesilové hry: 0/4-0/2; Trestné minuty: 4-8.

Winnipeg zakončil letošní sezónu třemi výhrami v řadě, když si postupně vyšlápl na Colorado, Philadelphii a dnes v posledním zápase na Calgary. Jets sice museli zápas otáčet, zásluhou parádní druhé třetiny se jim to ale podařilo. Vítězný gól vstřelil Mason Appleton. Daniel Vladař chytal parádně, porážce ovšem zabránit nedokázal. Výsledek. Winnipeg Jets 3 Calgary Flames 1.

59:40
    Winnipeg právě vstřelil branku! BRENDEN DILLON vybojoval puk na levé straně obranného pásma a poté ho zápěstím vyhodil naslepo až do prázdné sítě! Je rozhodnuto. Bez asistence.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:44
    Josh Morrissey hrál za vlastní bránou vysokou holí a možná zasáhl jednoho z hráčů Calgary, jenže rozhodčí se poradili a nakonec se vylučovat nerozhodli – 2:1.

58:42
    Daniel Vladař naskočil na střídačku a Flames zkouší vyrovnat během hry bez brankáře!

57:25
    Pierre-Luc Dubois se mohl podruhé v zápase ocitnout sám před bránou po parádní dlouhé kolmé přihrávce, tentokrát se mu ale kotouč nepodařilo zpracovat.

55:30
    Po komerční přestávce se opět hraje v obrovském tempu a Connor Hellebuyck vytáhl v rychlém sledu dva zákroky. Winnipeg drží v závěru těsný náskok 2:1.

52:55
    Matthew Tkachuk vypálil na levém křídle od modré čáry a dobře mířil k přední tyči brány, Connor Hellebuyck se ale rychle přesunul a zasáhl dobře pravým betonem.

52:15
    Hra plyne rychle a blíží se závěr dnešního utkání. Oba brankáři měli jednu práci během posledních okamžiků. Connor Hellebuyck a Daniel Vladař zasáhli lapačkou.

50:05
    Winnipeg měl několik šancí! Poslední měl na vzdálenější pravé tyči Mason Appleton, který mohl skórovat do prázdné sítě, jenže mu nevyšlo ideálně zpracování a Daniel Vladař skvěle zasáhl!

49:03
    Kyle Connor také patří mezi hráče, kteří jsou hodně vidět, jeho střela ale skončila na pravém betonu pozorného gólmana Daniela Vladaře, který chytá skvěle.

48:20
    Elias Lindholm byl vyloučen na dvě minuty za hákování a Winnipeg má příležitost navýšit svůj těsný náskok.

47:44
    Josh Morrissey vypálil na levém křídle ihned po skončení komerční přestávky a Daniel Vladař puk vyrazil.

47:30
    Dominic Toninato nyní vystřelil na bodu pravého kruhu přes jednoho z ležících hráčů Calgary a jeho nádherná střela zápěstím orazítkovala tyč!

42:39
    Jets zaváželi puk do útočného pásma na pravém křídle, jenže jich snahu zastavilo postavení mimo hru.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 20. Wheeler (Ehlers, Stastny), 27. Appleton (Morrissey, Sanford), 60. Dillon – 4. M. Tkachuk

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Comrie) – DeMelo, Morrissey (A), Dillon, Samberg, Pionk, Schmidt – Wheeler (C), Stastny (A), Ehlers – Harkins, Dubois, Connor – Appleton, Lowry, Sanford – J. Svečnikov, Toninato, M. Barron.
    Trenér: Dave Lowry

Calgary Flames: Vladař (Markström) – R. Andersson, Hanifin, C. Tanev (A), Kylington, Mi. Stone, Zadorov – M. Tkachuk (A), E. Lindholm, J. Gaudreau – Toffoli, Backlund (A), Mangiapane – Coleman, Järnkrok, Dubé – B. Ritchie, Ružička, Lucic.
    Trenér: Darryl Sutter

Rozhodčí: Chris Schlenker, Brandon Schrader. Čároví: Andrew Smith, Kilian McNamara

Diváci: 14202