New Jersey – Buffalo 6:2 (kon.) | Philadelphia – Columbus 4:3 (po pr.) | Carolina – Detroit 4:1 (kon.)
Tampa – Toronto 3:4 (kon.) | Boston – Washington 5:2 (kon.) | Pittsburgh – Chicago 2:5 (kon.)
Minnesota – Winnipeg 1:3 (kon.) | Colorado – Edmonton 1:2 (po pr.) | Vegas – Seattle 4:1 (kon.)

3. Stefan Noesen (CAR) – 1+0 (03:36:36)

Hosté se sice pokoušeli v průběhu třetí třetiny srovnat chod západu, ale nepovedlo se jim to. Možná také proto, že v polovině poslední části jako kdyby přestali oba celky hrát. Tři minuty před koncem se hosté pokusili odvolat brankáře, nakonec pouze inkasovali od Kotkaniemiho do prázdné klece.

59:18 Jesperi KOTKANIEMI - 4:1

59:18
    Carolina právě vstřelila branku!
    Je zcela rozhodnuto. JESPERI KOTKANIEMI posílá puk z vlastního obranného pásma až do prázdné klece..

58:49
    Hosté jsou stále usazeni před Raantovou klecí a stále se pokoušejí o střelu, která by mohla skončit za ním.

58:22
    Carolina dostala puk až k bráně Detroitu, pouze za cenu icingu.

57:41
    Hosté se stále pokoušejí držet v útoku, ale nijak extra se jim to nedaří.

57:17
    Domácí dostali puk do středního pásma. Detroit se při návratu do útoku dopouští ofsajdu.

56:59
    Zatím se mu zde daří držet a Nedeljkovic míří na střídačku.

56:41
    Detroit se dostal do útoku pouze díky nepřesné přihrávce domácích.

56:14
    Ani ona se v pásmu dlouho neudržela, protože potřebovala vyystřídat.

55:55
    Ta se jim nakonec nepovedla a Carolina se dostává k puku.

55:27
    Raanta pouze vyrazil puk po střele od modré před sebe a hosté se pokoušeli o dorážku.

54:49
    Buly pro Detroit, ten se i nadále usazuje v útočném pásmu.

54:17
    Také Detroit se dostal do akce, kterou musel krýt Raanta. Kubalíkovu střelu z kruhu zkoušel dorážet Larkin.

53:37
    I nadále se na kotouči drží Carolina, ale už ne tak sebejistě jako před zákrokem Nedeljkovice.

53:08
    Nakonec se jí to i povedlo a ke střele z kruhu se dostal Nečas.

52:56
    Buly patří Carolině, který se pokouší o usazení se v útočném pásmu.

Natálie Poláčková

Branky a nahrávky: 3. Noesen (Kotkaniemi, Gostisbehere), 8. Martinook (Skjei, Fast), 30. Burns (Slavin, Drury), 60. Kotkaniemi – 26. Hägg (Veleno, Perron)

Carolina Hurricanes: Raanta (Andersen) – Slavin (A), Burns, Skjei, Pesce, Gostisbehere, Chatfield – Teräväinen, S. Aho II, Nečas – Noesen, Kotkaniemi, Puljujärvi – Martinook (A), J. Staal (C), Fast – Drury, Stepan.
    Trenér: Rod Brind'Amour

Detroit Red Wings: Nedeljkovic (Hellberg) – Walman, Seider, Määttä, Lindström, Chiarot, Oesterle, Hägg – P. Suter, Copp (A), Raymond – Kubalík, Larkin (C), Perron (A) – T. Hirose, Veleno, Chiasson – Luff, Czarnik, Berggren.
    Trenér: Derek Lalonde

Rozhodčí: McIsaac, Halkidis – Marquis, Nansen

Diváci: 18 680