Montreal – Boston 4:5 (kon.) | Florida – Carolina 4:6 (kon.) | Tampa – Detroit 5:0 (kon.)
Washington – New Jersey 4:5 (po pr.) | Buffalo – Ottawa 4:3 (po pr.) | Columbus – Pittsburgh 3:2 (po pr.)
NY Rangers – Toronto 2:3 (kon.) | Nashville – Minnesota 4:3 (po pr.) | Dallas – St. Louis 1:0 (kon.)
Colorado – Winnipeg 4:2 (kon.) | Chicago – Philadelphia 4:5 (po pr.) | Edmonton – San Jose 5:2 (kon.)
Anaheim – Los Angeles 3:5 (kon.) | Arizona – Vancouver 4:5 (po pr.) | Seattle – Vegas 1:3 (kon.)

2. Liam o´Brien (ARI) – 1+0
    3. Clayton Keller (ARI) – 1+1 (06:42:35)

Máme tu konec zápasu a ke všemu konec sezony pro oba celky. Ani jeden z nich se totiž do vyřazovacích bojů nedostal. Dnešní zápas skončil lépe pro Vancouver a to i díky hattricku Conora Garlanda, který svým třetím gólem v zápase rozhodl v prodloužení.

61:29 Conor GARLAND - 4:5

61:29
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Velmi povedený závěr zápasu. CONOR GARLAND rozhoduje prodloužení svým třetím gólem v utkání. Získal puk u modré čáry odkud si sjel až před bránu a ačkoliv byl faulován protihráčem, tak dokázal bekhendem zakončit do horní části branky. Asistence: J. T. Miller a Quinn Hughes.

61:05
    Znovu má puk pro sebe hostující celek, který se dostává do útoku.

60:41
    Zde se dlouho neohřál, protože Arizona si puk získala pro sebe.

60:16
    Kotouče se po buly zmocnil Vancouver, který s ním zamířil do útočného pásma.

60:01

Už to vypadalo, že se Arizoně srovnat nepodaří, ale opak byl pravdou. Tři a půl minuty před koncem se na kruhu dostal k puku Nick Schmaltz a dostal puk za Deliova záda.

60:00

59:32
    Také Arizona se ještě dostala do útočné třetiny. Tamm však pouze bojuje o puk u mantinelu.

59:01
    V útoku je stále usazený Vancouver, jenže se mu opět nedaří střílet.

58:36
    Akce Petterssona končí zblokovaná v ochranné síti nad Vejmelkou.

58:01
    Vancouver se pokouší vzít si své vedení zpět, ale nedaří se mu s kotoučem držet v útoku.
    56:40 Nick SCHMALTZ - 4:4

56:40
    Arizona právě vstřelila branku!
    Nakonec Vejmelka z brány ani jezdit nemusel a Arizona i přes to srovnala. NICK SCHMALTZ se dostal na kruhu ke střele a puk dostal do vzdálenějšího rohu. Delia nemohl proti střele kvůli zakrytému výhledu nijak reagovat. Asistence: Victor Söderström a Matias Maccelli.

56:23
    Domácí tým se pokoušejí získat puk pod svou kontrolu, Vejmelka už totiž pokukuje po střídačce.

55:49
    Po buly se puku ovšem znovu ujal Vancouver a tentokrát do pásma přešel čistě.

Natálie Poláčková

Branky a nahrávky: 6. O'Brien (Kesselring, McBain), 20. Boyd (Keller, Schmaltz), 30. O'Brien (Kesselring), 57. Schmaltz (Söderström, Maccelli) – 4. E. Pettersson (Q. Hughes, Burroughs), 9. Garland (Beauvillier, Kuzmenko), 13. J. Miller (Q. Hughes, Di Giuseppe), 15. Garland (Burroughs, Kuzmenko), 62. Garland (J. Miller, Q. Hughes)

Arizona Coyotes: Vejmelka (Prosvetov) – Välimäki, Moser, Söderström, J. Brown, Mackey, Kesselring – Keller (A), Boyd, Schmaltz – Maccelli, Hayton, Crouse (A) – O'Brien, McBain, Fischer (A) – Kelemen, Jeník, B. Ritchie.
    Trenér: André Tourigny

Vancouver Canucks: Delia (Demko) – Q. Hughes (A), Burroughs, A. Hirose, T. Myers, Bear, McWard – J. Miller (A), E. Pettersson (A), Di Giuseppe – Kuzmenko, Dries, Garland – Joshua, Aman, Boeser – McDonough, Studnicka, Beauvillier.
    Trenér: Rick Tocchet

Rozhodčí: Schrader, Rehman – O´Quinn, Jackson

Diváci: 4 600