Kometa Brno – Olomouc 7:2 (kon.) | Liberec – Sparta 1:3 (kon.) | Třinec – Pardubice 5:2 (kon.)
Vítkovice – Přerov 2:4 (kon.) | K. Vary – Mountfield HK 5:4 (po pr.) | Jihlava – Zlín 5:2 (kon.)
Litvínov – Č. Budějovice 2:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Plzeň 5:2 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
HC Sparta Praha
Sobota 23.09.2023, 12:00DHL Extraliga juniorů • Skupina Západ

Tímto se s vámi loučím a přeji hezký zbytek dne. Napočtenou! (14:08:43)

Utkání je u konce. V něm se podařilo Spartě zvítězit, především díky dvěma přesilovkovým gólům a zpod Ještědu si tak odvážejí tři body, které je odlepují ode dna tabulky skupiny Západ. pro Tygry jde naopak o zklamání. ve třetí třetině se prezentovali velice dobrou hrou, avšak už pro ně bylo pozdě.

59:55 Albert BAREŠ - 1:3

59:55
    Sparta právě vstřelila branku! Liberec to ještě zkoušel při hře bez brankáře a proto toho mohl ADAM BAREŠ využít. Poté, co získal v obranném pásmu puk, vyhodil přes dvě třetiny hřiště až do prázdnotou zející liberecké klece. Asistence: David, Samson.

58:39
    Hloupý faul, který nejspíš znamená konec libereckým nadějím. Michal Koštoval stíhal Krupičku, který si to mířil na prázdnou libereckou kasu a v silovém souboji v rychlosti ho liberecký bek narazil na hrazení.

58:23
    Daníček těsně míjí branku nahozením ze středního pásma.

58:15
    Bílí Tygři hrají bez brankáře!

57:35
    Po Pekařově nepovedeném obhození hra na chvíli zamrzla v souboji u sparťanské střídačky.

56:50
    Rozsíval při průniku podél hrazení zastaven Samsonem.

56:15
    Samsonova rána od modré čáry končí v náručí Hambálka.

55:55
    Tygrům se čas krátí. I přes velmi aktivní a rychlou hru se jim nedaří vsítit důležitý vyrovnávací gól.

55:19
    Koštoval zavezl puk do pásma, ale zde se domácí na dlouho neusídlili. Jejich další snažení zastavuje ofsajd.

54:47
    Koštoval tvrdou ranou od modré napálil Samsona do hrudníku.

54:14
    Sparta se po krátkém pobytu v pásmu vyhnala nepřesným pasem u modré.

53:47
    Poláčkova rána z dálky skončila vedle.

53:18
    Šelmy pořádně koušou a dobře napadají Spartu při rozehrávce.

52:30
    Vhazování v obranném pásmu Tygrů.

Kryštof Havíř

Branky a nahrávky: 40. Jenčovský (Plos, Macháček) – 19. J. Červenka (J. Tůma, Daníček), 33. Krupička (J. Tůma, Bareš), 60. Bareš (David, Samson)

Bílí Tygři Liberec: Hambálek (Schnattinger) – Koštoval, A. Král, Ehrenberger (A), Meisel, Macháček, Pilíšek – Rozsíval, Jenčovský (C), Plos – Pekař, Janata, Gajda – S. Jansa, Hois (A), Křížek – Lachkovič, Kofroň, Vološín – Hrabčák.
    Trenér: Valdemar Jiruš

HC Sparta Praha: Volevecký (Vedral) – J. Tůma, J. Červenka (C), David (A), Samson, T. Bartoň, Culek, Janský, Mack – Krupička, Žmola, Daníček – Bareš, Hamršmíd (A), Poláček – S. Pavlák, Novák, Odehnal.
    Trenér: Tomáš Netík

Rozhodčí: Svobodová, Pastier – Dědek, Jurak