Vyškov – Opava 3:5 (kon.) | Mostečtí Lvi – Ústí n/L 8:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Šumperk 5:1 (kon.)
SHKM Hodonín – Nový Jičín 3:2 (kon.) | Písek – Kralupy n. Vltavou 2:3 (kon.) | Příbram – Letňany 4:3 (po pr.)
Žďár n/S – Val. Meziříčí 2:3 (po pr.) | Technika Brno – Havířov 1:11 (kon.) | Řisuty – Hronov 1:7 (kon.)
Cheb – Benátky n/J 3:1 (kon.) | Kobra – Vrchlabí 4:6 (kon.) | Děčín – Chomutov 4:8 (kon.)
SKLH Žďár nad Sázavou
2:3 (0:0, 2:1, 0:1 - 0:1)
HC Bobři Valašské Meziříčí
Sobota 30.09.2023, 17:302. liga skupina Východ • Skupina Východ

Ač se Žďáru podařil vývoj z 0:1 otočit na 2:1, ve třetí třetině si nechal vstřelit vyrovnávací gól a prodloužení pak ještě jeden. Zápas to byl vyrovnaný, šance byly na obou stranách. Děkuji za vaši pozornost. (19:46:17)

61:23 Tomáš ANDRIS - 2:3

61:23
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je TOMÁŠ ANDRIS. Je rozhodnuto. Hosté se dostali poprvé v prodloužení do útoku a hned skórují. Zmatek po nejistém zákroku brankáře využil Tomáš Andris a rozhodl o vítězství svého týmu. Bez asistence.

60:50
    Stále se hraje v obranné třetině Bobrů.

60:10
    Buly vyhráli domácí. Hned se vydali na útočnou stranu kluziště.

60:01

60:00

59:00
    Žďár zkusil nahození na branku, to je ale Bobry nezaskočilo.

57:00
    Obrovská šance domácích! Střelu Pavlíček betonem srazil do strany, kde se ale nacházel další domácí hokejista. Ten však puk neposunul do branky, jen podél ní.

55:40
    Pokračuje se vhazováním ve středním pásmu.

54:25
    Jeden ze střeleckých pokusů likviduje domácí golman.

53:00
    Žďár se pokusil k brance soupeře dojít podél mantinelu na straně střídaček, ale to se podařilo modrým zastavit. Pak však vyhodili puk na zakázané uvolnění, takže se přeci jen bude pokračovat před hostující brankou.

51:20
    Po střele na Pavlíčkovu branku se strhla menší potyčka, tu ale sudí rychle uklidnili. Pokračovat se bude vhazováním před brankou Bobrů.

49:00
    Bobrům se podařilo získat puk před vlastní brankou a mohli tak vyjet do útočné třetiny. Přišla i střela, ta však orazítkovala jen mantinel.

47:50
    Nějakou dobu se puk pohyboval před brankou domácích. Nakonec přišla sražená střela do ochranné sítě.

46:25
    Kozubík pálil vedle. Teď mají puk domácí hokejisté.

45:20
    Půhoný jel od modré čáry sám na brankáře. Na kličku si netroufl a tak zkusil střelu mezi betony. Ani ta mu nevyšla, stav zůstává.

45:10
    Pleva zakončoval ve vlastním oslabení, ránu mu vytěsnil brankář.

Matěj Šoba

Branky a nahrávky: 36. Čejka (Wasserbauer, Kadleček), 38. Čejka (Kadleček, Kukla) – 21. Romančík (Kozubík, Andris), 41. Velikovský (Romančík), 62. Andris

SKLH Žďár nad Sázavou: Vít (Sláma) – Kulhánek, Adam, Pleva (C), Kukla, Půža, Jar. Ludvík, Grauer – Půhoný (A), Rohlík, Dušek – Čejka, Wasserbauer (A), Kadleček – Chlubna, T. Ludvík, Gregar – Maštera, Jícha.
    Trenér: Milan Řehoř

HC Bobři Valašské Meziříčí: Pavlíček (Ševců) – Kočí, Foltýn, Velikovský, Holomek, Liss (C), Sviták, Holiš – Kozubík (A), Romančík, Andris – Vaňo, Pokorný, Melenovský – Kuchařík, Vavřík, Stodůlka – Martinec.
    Trenér: Lukáš Plšek

Rozhodčí: Martin Maťašovský – Marek Tichý, Jakub Kučera