Kopřivnice – Opava 3:4 (kon.) | Šumperk – Val. Meziříčí 4:5 (1:2 po s.n.) | Nový Jičín – Havířov 3:10 (kon.)
SHKM Hodonín – Technika Brno 0:4 (kon.) | Žďár n/S – Havlíčkův Brod 4:3 (kon.) | Vel. Meziříčí – Vyškov 4:1 (kon.)
Vrchlabí – Benátky n/J 1:2 (po pr.) | Letňany – Ústí n/L 3:2 (po pr.) | Děčín – Kralupy n. Vltavou 2:1 (kon.)
Kobra – Tábor 4:5 (kon.) | Cheb – Řisuty 5:4 (po pr.) | Mostečtí Lvi – Písek 5:1 (kon.)
Příbram – Chomutov 4:3 (kon.)
HC Stadion Cheb
5:4 (4:1, 0:2, 0:1 - 1:0)
HC Řisuty
Středa 04.10.2023, 18:002. liga skupina Západ • Skupina Západ

Máme za sebou dramatický zápas čtvrtého kola druhé ligy, ve kterém HC Stadion Cheb porazil po velkém boji HC Řisuty 5:4 v prodloužení. Domácí celek v zápase vedl 1:0 a hlavně 4:1. Ani to mu ale ke třem bodům nestačilo. Hráči Řisut dokázali během druhé a třetí třetiny vyrovnat a zápas nakonec poslali do prodloužení. V něm se nakonec radovali domácí, kteří se prosadili těsně před koncem. Děkujeme za pozornost a přejeme hezký zbytek dne. (20:16:40)

64:39 Petr ROZHON - 5:4

64:39
    Stadion Cheb právě vstřelil branku!
    Parádní kombinace domácího celku ukončuje zápas! Před brankou si počkal na přihrávku PETR ROZHON a povedenou kličkou prostřeluje Pánka! Asistence: Václav Stejskal.

63:42
    Sledujeme poměrně dost chyb na obou stranách. Brankáři teď mohou být v pohodě.

63:02
    Kořán nedostal dobrou přihrávku a domácí tak ztrácí pásmo.

62:48
    Kašpar vykopl pokus z pravé strany a dopředu tak jde Cheb.

61:02
    První minuta prodloužení žádnou vyloženou šanci nenabídla. Hraje se ve středním pásmu.

60:01

Hosté dokázali i ve třetí třetině dát gól a zápas tak musí do prodloužení. Nutno dodat, že Řisuty si to za svou aktivitu zasloužily. Prodloužení začne za malou chvíli.

60:00

59:54
    Zápas se v základní hrací době nerozhodne. Diváci uvidí minimálně prodloužení.

59:01
    Začala poslední minuta třetí třetiny.

58:42
    Řisuty mají tlak a kombinují kolem domácí branky!

58:01
    Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:08
    Hosté se nechtějí smířit s prodloužením a bojují ze obrat skóre. Domácí se i po skončení oslabení spíše brání.

56:43
    Domácí celek je kompletní.

56:31
    Čtvrté vyhození Chebu, oslabení je téměř u konce.

56:01
    Cheb potřetí vyhazuje, hostům se zatím nedaří.

Michal Heřman

Branky a nahrávky: 7. Prošek (Rozhon), 15. V. Stejskal (Tóth, Šik), 16. Innanmaa (Kořán, Prošek), 19. Rozhon (Prošek, Krutina), 65. Rozhon (V. Stejskal) – 13. Chamrád (Čech, K. Pejchal), 36. Čech (Janda), 37. Patyk (Bílek), 54. Bílek (Janeček, Patyk)

HC Stadion Cheb: Kašpar (K. Kolář) – Strýček (A), V. Stejskal, Innanmaa, Vogel, Zolnaj, Kořán (C), Šik, Jonák – Rozhon, M. Skuhravý, V. Skuhravý (A) – Vašíček, D. Novotný, Prošek – Botoš, Krutina, Príhoda – Čejka, Karpov, Tóth.
    Trenér: Tomáš Mareš

HC Řisuty: Pánek (Zeithaml) – Volráb, Zich, Janda, Řepka, Malovický, Strnad, Jakubec – Bílek (C), Patyk, Janeček – Chamrád, Čech, K. Pejchal – Mulač, Pulda, Okegawa – Procházka, Švec, Hajný – Výrut.
    Trenér: Pavel Křepelka

Rozhodčí: Kryštof Ovsík – Tomáš Kučera, Jakub Stacho