Nový Jičín – Kopřivnice 5:4 (kon.) | Val. Meziříčí – Havířov 0:9 (kon.) | Opava – Šumperk 7:3 (kon.)
Vel. Meziříčí – SHKM Hodonín 3:4 (1:2 po s.n.) | Havlíčkův Brod – Vyškov 3:4 (kon.) | Benátky n/J – Děčín 1:2 (kon.)
Vrchlabí – Letňany 3:4 (kon.) | Tábor – Mostečtí Lvi 2:1 (kon.) | Technika Brno – Žďár n/S 0:3 (kon.)
Kralupy n. Vltavou – Hronov 7:4 (kon.) | Řisuty – Písek 5:4 (kon.) | Příbram – Kobra 6:4 (kon.)
Technika Hockey Brno
0:3 (0:0, 0:2, 0:1)
SKLH Žďár nad Sázavou
Středa 11.10.2023, 18:30 • Hokejové haly dětí a mládeže, Brno • 2. liga skupina Východ • Skupina Východ

Je konec! Technika Brno prohrála na vlastním ledě se Žďárem nad Sázavou poměrem 0:3. V prvním dějství byl v největší příležitosti ve vlastním oslabení domácí Jakub Masař, ale ten trefil v závěru třetiny jenom tyčku. Druhá perioda přinesla rychlou branku hostů, v přesilovce se trefil ve 2. minutě TOMÁŠ KULHÁNEK. Plameny měly více nebezpečných situací a byly za svou aktivitu odměněny ve 29. minutě brankou JAKUBA ČEJKY. Domácí se snažili, ale ani ve třetí periodě se na tabuli střelců nezapsali. To Plameny v 56. minutě přidaly pojistku, JAN WASSERBAUER se trefil po chytré přihrávce o mantinel. (20:41:09)

59:42
    Utkání se jenom dohrává. Hosté se ještě dopustili přihrávky rukou.

59:35
    Tomáš Úlehla (Technika Brno) posílal z úhlu puk před branku hostů, ale tam měl k němu nejblíže brankář Maleček.

58:56
    Jakub Masař (Technika Brno) dostal touš do pásma hostů a poslal jej na levý kruh. Jeho kolega v útoku ale minul klec Malečka.

58:25
    Domácí se dostali z pásma a oba celky střídají.

58:06
    Plameny jsou stále v pásmu Techniky a tahají čas.

57:38
    Martin Pleva (Žďár n/S) čekal na modré, ale touš se k němu nakonec nedostal.

57:25
    Jakub Nešpůrek (Technika Brno) nyní neviděl na střelu z pravého kruhu, ta jej ale trefila.

57:07
    Postavení útočícího hráče Plamenů v brankovišti Techniky. Hra se vrací na modrou čáru.

56:40
    Ofsajd nyní zastavil útočné snažení Techniky Brno.

56:27
    Icing Plamenů.
    55:51 Jan WASSERBAUER - 0:3

55:51
    Žďár právě vstřelil branku! Plameny se se prosazují potřetí. Martin Pleva (Žďár n/S) od modré chytře nastřelil touš o mantinel. Puk šel před branku, kde jej před šokovanými obránci doklepl do branky Techniky JAN WASSERBAUER. Asistence: Martin Pleva.

55:41
    Jakub Nešpůrek (Technika Brno) přerušil hru po nájezdu z levé strany. Oba celky střídají.

55:28
    Plameny hrají v plném síle.

55:10
    Hosté se opět osvobodili jednoduchým vyhozením.

54:58
    Domácí si dávají přednost, kdo z nich vystřelí.

54:19
    Plameny se opět osvobozují.

Vít Káňa

Branky a nahrávky: 22. Kulhánek (Dušek), 29. Čejka (Wasserbauer, Kadleček), 56. Wasserbauer (Pleva)

Technika Hockey Brno: Nešpůrek (Hnízdil) – P. Vašíček, M. Dufek, Lašák, K. Holík, Úlehla, Fornál, Kubica, Kališ – Masař, Bartes, Benýšek – Tomaník, Picka, Pospíšil – Račický, Harmim, Vyroubal.
    Trenér: Jiří Rech

SKLH Žďár nad Sázavou: Maleček (Sláma) – Adam, Kulhánek, Grauer, Pleva, Jar. Ludvík, Půža – Dušek, Jícha, Maštera – Kadleček, Wasserbauer, Čejka – Gregar, Štola, Chlubna – Polodna.
    Trenér: Milan Řehoř

Rozhodčí: Michael Hranoš – Dominik Kalina, Jakub Kučera