Havířov – Kopřivnice 9:4 (kon.) | Šumperk – Nový Jičín 2:1 (kon.) | Opava – Val. Meziříčí 4:2 (kon.)
Vyškov – SHKM Hodonín 3:2 (kon.) | Žďár n/S – Vel. Meziříčí 5:4 (kon.) | Hronov – Ústí n/L 3:8 (kon.)
Letňany – Benátky n/J 1:2 (kon.) | Děčín – Vrchlabí 4:1 (kon.) | Písek – Tábor 1:2 (kon.)
Kobra – Chomutov 1:4 (kon.) | Cheb – Příbram 3:9 (kon.) | Mostečtí Lvi – Řisuty 6:3 (kon.)
Technika Brno – Havlíčkův Brod 1:2 (kon.)
HC Letci Letňany
1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
HC Benátky nad Jizerou
Středa 18.10.2023, 18:00 • Praha - Letňany, ICE ARENA • 2. liga skupina Západ • Skupina Západ

Dramatický závěr zápasu hostující Benátky ustály a vezou z ledu Letňan cenné tři body. Letci se nedokázali prosadit ani přes velký tlak. V utkání šli sice domácí v první třetině do vedení, hosté ale rychle skóre vyrovnali a navíc ve třetí třetině i otočili. To je z utkání vše, děkujeme za pozornost a přejeme pěkný zbytek večera. (20:26:29)

59:35
    Další střela od modré od Drtiny. Brázdil ale na puk viděl a chytá ho do lapačky.

59:22
    Velký závar po nahození Drtiny! Puk nakonec končí po několika tečích mimo!

59:04
    Poppel se neprosadil ani jednou ze svých tří střel!

58:52
    Poppel pálil z levé strany vedle branky. Domácí zůstávají v útoku.

58:35
    Letci hrají vylepšenou přesilovku 6 na 4!

58:32
    Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou:
    Václav Čížek – 2 min., podrážení.

58:06
    Domácí si vzali oddechový čas a zkouší to v šesti!

57:46
    Domácí celek se stále tlačí dopředu, hosté ale dobře brání.

56:57
    Letcům rychle utíká čas, případný konec utkání se blíží.

55:32
    Hraje se teď hodně nahoru – dolu. V útoku jsou domácí, zatím ale nemají střelecké pozice.

54:44
    Hostující branka je po dalším souboji posunutá. Hra je přerušena.

53:25
    Domácí se stále snaží probojovat do zakončení, zatím se jim to ale příliš nevede.

51:58
    Hostující kapitán Šafránek dobře zavezl puk do útočné třetiny a po otočce zkusil vypálit. Puk Němečkovi vypadl a hra tak pokračuje v rohu u mantinelu.

50:01
    Začala poslední desetiminutovka třetí třetiny. Bude o celého zápasu? Uvidíme během následujících minut.

49:57
    Aktivní Mrňa se dostal do zakončení, které končí mimo branku. Poté došlo k souboji a posunutí branky, hra je vykázána do středního pásma.

48:04
    Hra je pro ofsajd přerušena, během pár desítek sekund jde o několikáté přerušení hry.

47:49
    Domácí celek i v dalším průběhu přesilovky držel puk kolem Brázdila. Moc střel na něj ale nešlo. Mezitím Hozák naskakuje na led.

Michal Heřman

Branky a nahrávky: 17. Arnošt (Drtina, Mrňa) – 18. Jankovský (Zumr, Klodner), 45. Šafránek (Zumr, Klodner)

HC Letci Letňany: J. Němeček (Nečas) – L. Chalupa (A), D. Němeček, Kolářík, Fiala, Drtina, Gurjevskij, Háva, Ducháč – Theimer, Sklenář (A), Korčák – Poppel, Arnošt (C), Mrňa – Pšenička, Labuzík, D. Straka – Jobánek, Mácha, Uhlík.
    Trenér: Jaroslav Nedvěd

HC Benátky nad Jizerou: Brázdil (Šuhájek) – V. Čížek, Klodner, Lytvynov, Antoš, M. Němeček, Knesl – Zumr, Šafránek (C), Jankovský – Řepík, L. Kučera, Hozák (A) – Plíšek, Havlas (A), J. Dvořák – Hejňák.
    Trenér: Martin Novák

Rozhodčí: Kosnar – Žídek, Uhlík