Philadelphia – Vancouver 2:0 (kon.) | Montreal – Minnesota 2:5 (kon.) | Buffalo – Tampa 3:2 (po pr.)
NY Islanders – Arizona 1:0 (kon.) | Nashville – Edmonton 1:6 (kon.) | Winnipeg – Los Angeles 1:5 (kon.)
Seattle – Colorado 1:4 (kon.) | San Jose – Carolina 3:6 (kon.) | Vegas – Dallas 3:2 (2:1 po s.n.)

2. Jeff Skinner (BUF) 1+0
    3. Zemgus Girgensons (BUF) 1+0 (04:18:08)

Dramatický duel muselo nakonec rozhodnout až prodloužení, ve kterém byli od začátku nebezpečnější domácí, kteří oblehli soupeřovu bránu a po necelých dvou minutách se jim povedlo skórovat, čímž si zajistili zřejmě zasloužený bonusový bod.

61:46 Dylan COZENS - 3:2

61:46
    Buffalo právě vstřelilo branku!
    Prodloužení dlouho netrvalo, Buffalo rozhoduje o své výhře. DYLAN COZENS si zpracoval přihrávku, zajel s pukem do pravého kruhu a švihem jej odehrál ke vzdálenější tyči nad pravý beton gólmana.
    Asistence: Jordan Greenway a Rasmus Dahlin.

60:20
    Tage Thompson se snažil prokličkovat před brankáře, to se mu nepovedlo.

60:01

Hosté tak se štěstím v poslední chvíli srovnali a čeká nás tak prodloužení. Buffalo prakticky po celou třetí třetinu svůj těsný náskok dokázalo držet, ovšem v posledních vteřinách o něj smolně přišlo.

60:00
    59:53 Brandon HAGEL - 2:2

59:53
    Tampa právě vstřelila branku!
    Hostům se v úplném závěru přeci jen daří srovnat a půjde se do prodloužení. Levi odolal několika střelám soupeře, ovšem proti tomu poslednímu z hole BRANDONA HAGELA byl už krátký, kotouč prošel nad jeho betonem.
    Asistence: Brayden Point a Anthony Cirelli.

59:40
    Bleskům se však nedaří usadit se v útočném pásmu.

59:15
    Tampa vyráží vpřed a její gólman na střídačku.

59:06
    Hosté se provinili icingem, Jonas Johansson se vrací do své svatyně.

59:02
    Nyní se domácím daří dostat kotouč alespoň do středního pásma.

58:45
    Buffalu se daří vyhodit, aniž by to byl icing.

58:33
    Levi tečoval kotouč levým betonem do ochranné sítě, vhazovat se bude v obranném pásmu jeho celku.

58:10
    Jonas Johansson spěchá na střídačku, jeho tým to zkouší v šesti.

58:03
    Až teď mohou hosté rozehrávat.

Petr Frömel

Branky a nahrávky: 9. Girgensons (Jost, Samuelsson), 16. J. Skinner (Power, Tuch), 62. Cozens (Greenway, Dahlin) – 38. Hagel (Jeannot, Cirelli), 60. Hagel (Point, Cirelli)

Buffalo Sabres: Levi (Comrie) – Samuelsson, Dahlin (A), Jokiharju, Power, E. Johnson, Clifton – Tuch, T. Thompson, J. Skinner – Krebs, Cozens, Peterka – Benson, Mittelstadt, Greenway – Okposo (C), Jost, Girgensons (A).
    Trenér: D. Granato.

Tampa Bay Lightning: J. Johansson (Tomkins) – Černák, Hedman (A), D. Raddysh, Sergačjov, Perbix, Bogosian – Kučerov (A), Point, Hagel – Eyssimont, Cirelli (A), Jeannot – Barré-Boulet, Paul, Sheary – Merelä, Glendening, Watson.
    Trenér: J. Cooper.

Rozhodčí: F. StLaurent, F. L´Ecuyer – J. Fournier, M. MacPherson

Diváci: 12 598