Arizona – Anaheim 2:1 (kon.) | Montreal – Washington 3:2 (po pr.) | Tampa – Toronto 3:4 (po pr.)
Buffalo – NY Islanders 3:1 (kon.) | Florida – Vancouver 3:5 (kon.) | Chicago – Vegas 3:5 (kon.)
Dallas – Philadelphia 5:4 (po pr.) | Minnesota – Columbus 4:5 (po pr.) | Nashville – San Jose 5:1 (kon.)
St. Louis – Pittsburgh 4:2 (kon.) | Colorado – Carolina 6:4 (kon.) | Seattle – NY Rangers 1:4 (kon.)
Edmonton – Winnipeg 2:3 (po pr.) | Los Angeles – Boston 2:4 (kon.) | Detroit – Calgary 6:2 (kon.)
Minnesota Wild
4:5 (0:1, 2:1, 2:2 - 0:1)
Columbus Blue Jackets
Neděle 22.10.2023, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

Dnešní utkání sledovalo 18 479 diváků. (05:10:25)

Z tohoto zápasu je to všechno. Děkuji za pozornost a budu se těšit u dalších přenosů zase někdy příště. Na počtenou!

3. Jonas Brodin (MNS) 1+0

Utkání je za námi. V prodloužení mohly oba týmy rozhodnout, když měly několik příležitostí, ale nakonec rozhodl v čase 63:07 Jack Roslovic, který se protáhl mezi obránci Minnesoty a skóroval přesně mezi betony Gustavssona, čímž vystřelil Columbusu bod navíc, naopak Minnesota musí zkousnout porážku.

63:07 Jack ROSLOVIC - 4:5

63:07
    Columbus právě vstřelil branku! Potvrdilo se pravidlo nedáš – dostaneš! Obrana Wild se nepohodla a nechala volného JACKA ROSLOVICE, který se protáhl skrz domácí beky a zápas ukončil přesnou ranou mezi betony brankáře Gustavssona. Columbus tak vítězí. Asistence: Johnny Gaudreau.

62:28
    Zuccarello hned dvakrát předal puk Kaprizovovi, ale ani jednou se ruský útočník nedokázal prosadit.

61:31
    Gustavsson má další zásah, tentokrát proti pokusu Werenskiho.

61:06
    Jenner se hezkým manévrem zbavil svého soupeře, ale jeho pokus forhendem skončil ve výstroji Gustavssona a hra je přerušena. Buly před jeho bránou.

60:41
    Na druhé straně přikryl Merzlikins puk pod lapačku před dotírajícím Erikssonem Ekem. Vhazuje se tak na druhé straně kluziště.

60:20
    Marčenko vypálil z levého kruhu, ale Guustavsson má jeho pokus mezi betony. Vhazování před jeho klecí.

60:01

Třetí třetina přinesla čtyřgólovou podívanou. Ve 45. minutě se trefil Brodin střelou z mezikruží. Ve 48. minutě ale srovnal Jenner dorážkou do odkryté brány. V 55. minutě pak Fantilli svým prvním gólem kariéry v NHL znovu zařídil vedení Blue Jackets, jenže Johansson v 58. minutě zařídil prodloužení.

60:00

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
    57:01 Marcus JOHANSSON - 4:4

57:01
    Minnesota právě vstřelila branku! Přestřelka pokračuje! Od mantinelu dostal hezkou přihrávku na pravý kruh MARCUS JOHANSSON, který přesnou ranou nad beton Merzlikinse srovnal skóre. Asistence: Patrick Maroon a Dakota Mermis.

Mateo

Branky a nahrávky: 28. Mermis (M. Johansson, Eriksson Ek), 29. Zuccarello (Hartman), 45. Brodin (Eriksson Ek), 58. M. Johansson (Maroon, Mermis) – 9. Danforth (Jiříček, Olivier), 27. K. Johnson (Sillinger), 48. Jenner (Werenski, Severson), 55. Fantilli (Provorov, Danforth), 64. Roslovic (J. Gaudreau)

Minnesota Wild: Gustavsson (M. Fleury) – Addison, Brodin, Faber, Middleton, Merrill, Mermis – Zuccarello, Hartman, Kaprizov (A) – Sa. Walker, Eriksson Ek (A), M. Johansson – F. Gaudreau, Rossi, M. Foligno (A) – Duhaime, Dewar, Maroon.
    Trenér: Dean Evason

Columbus Blue Jackets: Merzlikins (S. Martin) – Severson, Werenski, Jiříček, Provorov, Gudbranson (A), Bean – Marčenko, Jenner (C), J. Gaudreau – Texier, Fantilli, Roslovic – Bemström, Sillinger, K. Johnson – Olivier, Kuraly (A), Danforth.
    Trenér: Pascal Vincent

Rozhodčí: McCauley, Lambert – Barton, Galloway

Diváci: 18 479