Vegas – Chicago 3:4 (po pr.) | Carolina – San Jose 3:0 (kon.) | New Jersey – Buffalo 5:4 (kon.)
Washington – Minnesota 3:2 (1:0 po s.n.) | Arizona – Los Angeles 4:5 (kon.) | Vancouver – St. Louis 5:0 (kon.)
Philadelphia – Anaheim 4:7 (kon.)
Vegas Golden Knights
3:4 (2:2, 0:0, 1:1 - 0:1)
Chicago Blackhawks
Sobota 28.10.2023, 00:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • NHL

Vegas vedlo o dva góly, pak hosté otočili zápas. Ve třetí třetině Vegas srovnalo a v prodloužení rozhodli hosté o své výhře v přesilovce. (02:45:17)

Chicago právě vstřelilo branku!
    Hostující celek naprosto zaslouženě vyhrává tento zápas. Tvrdou ránou v přesilovce v prodloužení rozhodl po chybě hráče Vegas PHILIPP KURASHEV.

62:34
    Connor Bedard minul branku, domácí nevyhodili.

62:00
    Chandler Stephenson při vlastním oslabení mířil dva na jednoho, ale neuspěl.

61:23
    Domácím se podařilo vyhodit přes všechny čáry.

61:03
    Hosté mají možnost první přesilovky v tomto zápase.

60:01

Utkání bude za stavu 3:3 za malou chvilku pokračovat prodloužením.

60:00

59:34

59:00
    Poslední minuta hry ve třetině.

58:18
    Chicago znovu získalo puk za svou brankou a v pohodě ho vyhodilo. Následně znovu.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 2. Dorofejev (Amadio, W. Karlsson), 4. W. Karlsson (Theodore, McNabb), 52. Theodore (Eichel) – 14. Donato (Perry, Kaiser), 15. Bedard (N. Foligno, A. Vlasic), 42. T. Raddysh, 63. Kurashev

Vegas Golden Knights: Hill (L. Thompson) – Martinez, Pietrangelo, McNabb, Theodore, Hague, Korczak – Barbašev, Eichel, Marchessault – Cotter, Stephenson, Stone – Dorofejev, W. Karlsson, Amadio – W. Carrier, Howden, Kolesar.
    Chicago Blackhawks: Mrázek (Söderblom) – Korchinski, S. Jones, A. Vlasic, Murphy, Tinordi, Kaiser – N. Foligno, Bedard, Kurashev – Dickinson, Reichel, T. Raddysh – T. Johnson, Donato, Perry – Katchouk, Entwistle, R. Johnson.

Rozhodčí: O'Rourke, Hanson – Gawryletz, Baker

Diváci: 18 338