Benátky n/J – Ústí n/L 3:6 (kon.) | Vrchlabí – Hronov 4:2 (kon.) | Letňany – Kralupy n. Vltavou 2:1 (kon.)
Kobra – Řisuty 4:3 (po pr.) | Cheb – Mostečtí Lvi 1:5 (kon.) | Kopřivnice – Val. Meziříčí 3:2 (po pr.)
Opava – Nový Jičín 4:3 (po pr.) | Šumperk – Havířov 1:5 (kon.) | SHKM Hodonín – Havlíčkův Brod 2:7 (kon.)
Žďár n/S – Vyškov 10:4 (kon.) | Příbram – Písek 3:1 (kon.) | Technika Brno – Vel. Meziříčí 1:9 (kon.)
HC ISMM Kopřivnice
3:2 (2:0, 0:2, 0:0 - 1:0)
HC Bobři Valašské Meziříčí
Středa 08.11.2023, 18:00 • Kopřivnice, Zimní stadion • 2. liga skupina Východ • 13. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, přeji krásný zbytek večer a budu se těšit zase příště. (20:21:38)

Dnešní utkání sledovalo 572 diváků.

Dnešní utkání se již dostalo do spárů časů minulých. Toto vyrovnané klání rozsekl až v prodloužení Michal Velecký. Druhý bod za asistenci si u tohoto rozhodujícího gólu připsal do statistik Dominik Suchý.

60:11 Michal VELECKÝ - 3:2

60:11
    Kopřivnice právě vstřelila branku!
    Krátce po zahájení prodloužení se k puku dostal MICHAL VELECKÝ, který jej od pravého kruhu propasíroval až za záda hostujícího vládce brankoviště. Asistence: Dominik Suchý a Ondřej Sluštík.

60:01

Ve třetí třetině jsme nebyli svědky žádné branky, bude se tedy prodlužovat. Do prodloužení si odnesou část přesilové hry domácí a budou tak mít možnost dnešní zápas využitím této přesilové hry rozhodnout.

60:00

60:00
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí:
    Tomáš Andris – 2 min., nesportovní chování.

59:45
    Kvalitu lapačky hostujícího brankáře před závěrem třetí třetiny ještě stihl prověřit Patrik Gola. Puku se poté ujali hosté a pravděpobně se bude prodlužovat.

59:02
    O střelu od modré se pokoušel Filip Hrůzek. Ta ale skončila na chráničích jednoho z bránících hráčů a hosté následně vyhazují.

58:29
    Marek Melenovský – 2 min., hákování.

56:44
    Druhá útočná formace domácích se pokoušela o přechod do útočného pásma. Ten se ale nezdařil a puku se ujali hosté.

55:12
    Ke střele z dobré pozice se dostal dnes velmi aktivní Ondřej Martiník. Jeho střela nicméně za zády Vojtěcha Mokreho neskončila.

54:02
    Hosté hrají v plném počtu.

53:45
    Hostům se podařilo dostat k odraženému kotouči dříve, než domácím a posílají kotouč přes všechny čáry ven z obranného pásma.

53:22
    Od modré to zkoušel Matej Petrek, avšak brankáře hostujícího celku byl opět postaven na správném místě.

52:35
    Domácí zahájili přesilovou hru rychlou kombinací, kterou zakončil střelou z kruhu Patrik Gola. Na jeho střelu byl však Kryštof Ševců připraven.

Petr Eybl

Branky a nahrávky: 5. O. Sluštík (Hrůzek), 16. Gola (Suchý, Gola), 61. Velecký (O. Sluštík, Suchý) – 31. Pokorný (Vávra, Finsterle), 39. Stodůlka (Velikovský, Holiš)

HC ISMM Kopřivnice: Mokry (Baldik) – Marek, Zeman, Petrek, Hlaváč, Hrůzek, Kelnar – Raška, Gola, Suchý (A) – A. Urban, Brodek, Pargač (C) – Velecký, Kubík, Pindel – O. Sluštík (A), Pastor.
    Trenér: Ladislav Majkus

HC Bobři Valašské Meziříčí: Ševců (Vohlídka) – Foltýn, Liss, Baroš, Sviták, Holiš, Velikovský, Hamřík – Finsterle (C), Kývala, M. Urban – Vávra (A), Stodůlka, Martiník – Kuchařík, Vavřík (A), Melenovský – Andris, Kozubík, Pokorný.
    Trenér: Lukáš Plšek

Rozhodčí: Kapitanov, Konvička – Klimek