Carolina – Buffalo 3:2 (po pr.) | Montreal – Tampa 3:5 (kon.) | NY Islanders – Minnesota 2:4 (kon.)
NY Rangers – Detroit 5:3 (kon.) | St. Louis – Winnipeg 2:5 (kon.) | Arizona – Seattle 4:3 (1:0 po s.n.)
Calgary – Nashville 4:2 (kon.) | Anaheim – Pittsburgh 0:2 (kon.) | Colorado – New Jersey 6:3 (kon.)
San Jose – Philadelphia 2:1 (kon.)
New York Rangers
5:3 (1:0, 4:0, 0:3)
Detroit Red Wings
Středa 08.11.2023, 01:30 • Madison Square Garden, New York • NHL

Tímto se s Vámi loučím a přeji pěkný středeční den. (04:24:37)

3. Erik Gustafsson (NYR) – 0+2

Detroit se ve třetí třetině až nečekaně dokázal vrátit do zápasu, když vstřelil tři góly a v závěru hrál dlouho bez brankáře. Rangers si ale tento dobře rozehraný duel vzít nenechali a vítězí 5:3.

59:35
    Z bezprostřední blízkosti zakončoval Larkin, ten však nezvládl přehodit beton ležícího Quicka.

59:20
    Troubův oblouček mířil do prázdné klece, Seider se však stihl včas vrátit.

58:50
    Detroitu se nedaří na delší dobu usadit v útočném pásmu.

58:12
    Další zakázané uvolnění. Tentokrát nepřesně mířil přes celé hřiště Miller.

57:32
    Raymond z pravého kruhu netrefil branku a vyhnal svůj tým do středního pásma.

57:22
    Cuylle zkusil ze středního pásma trefit prázdnou branku, ale minul. Zakázané uvolnění.

57:05
    Husso odjíždí na střídačku a Detroit to zkouší v šesti.

56:07
    Kotouč se ve středním pásmu dostal na střídačku, hra je přerušena.

55:10
    Panarin střílel z levého kruhu hodně nepřesně.

54:45
    Rangers se pokouší držet puk daleko od své branky, aby se trošku uklidnili.
    53:49 Andrew COPP - 5:3

53:49
    Detroit právě vstřelil branku!
    Rychlá akce a Red Wings skórují potřetí. ANDREW COPP si převzal u modré čáry puk a z pravého kruhu se nemýlil. Asistence: J. T. Compher a Ville Husso.

53:22
    Red Wings se ještě snaží tento zápas zdramatizovat, ale v útočném pásmu se elitní útoky trápí.

52:35
    Seider si lehl do přihrávky Zibanejada a nasměroval puk na vlastní branku. Husso stihl včas zareagovat.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 2. Trocheck (E. Gustafsson), 28. Kreider (E. Gustafsson, Panarin), 29. Trocheck (Zibanejad, Kreider), 32. Panarin (Lafreniere), 35. Cuylle (Z. Jones, Schneider) – 48. Rasmussen (Chiarot, Petry), 49. Kostin (Chiarot, Fischer), 54. Copp (Compher, Husso)

New York Rangers: Quick (Domingue) – Trouba (C), K. Miller, E. Gustafsson, R. Lindgren, Schneider, Z. Jones – Wheeler, Zibanejad, Kreider (A) – Lafreniere, Trocheck, Panarin – Kakko, Bonino, Cuylle – Pitlick, Goodrow (A), Vesey.
    Trenér: Peter Laviolette

Detroit Red Wings: Husso (Reimer) – Seider, Walman, Petry, Chiarot (A), Gostisbehere, Määttä – Raymond, Larkin (C), DeBrincat – Copp, Compher, Perron (A) – Sprong, Veleno, Fabbri – Fischer, Rasmussen, Kostin.
    Trenér: Derek Lalonde

Rozhodčí: Dunning, Lee – Smith, Suchánek

Diváci: 18 006