Buffalo – Minnesota 3:2 (kon.) | Florida – Carolina 5:2 (kon.) | New Jersey – Washington 2:4 (kon.)
Toronto – Calgary 5:4 (2:1 po s.n.) | Anaheim – Philadelphia 3:6 (kon.) | Vegas – San Jose 5:0 (kon.)
Detroit – Columbus 5:4 (kon.) | Winnipeg – Dallas 2:3 (kon.)
Winnipeg Jets
2:3 (0:0, 1:3, 1:0)
Dallas Stars
Sobota 11.11.2023, 21:00 • Canada Life Centre, Winnipeg • NHL

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a u dalšího utkání opět na počtenou. (23:50:18)

3. Matt Duchene (DAL) 1+0

Ve třetí třetině to velmi dlouho vypadalo, že má Dallas utkání zcela pod kontrolou, jenže lehce po polovině třetí části přišla kontaktní branka Winnipegu, kterou nahozením z modré čáry obstaral Dillon a rázem se z utkání stalo velké drama.

Tryskáčům totiž jejich druhá branka dodala potřebné palivo do jejich nádrží a domácí hokejisté se velmi snažili zápas dotáhnout alespoň do prodloužení, avšak Wedgewood už všechny jejich pokusy zastavil.

Dallas Stars tedy nakonec získajívají velmi cenné dva body z ledu Winnipegu Jets, které porážejí poměrem 3:2.

59:59
    Morrissey udržel kotouč v útočném pásmu a následně jej křižně přihrál na Connora, jehož pohotová střela zřejmě skončila na některém z hráčů.

59:47
    Connor zkusil prostřelit Wedgewooda z celkem velkého úhlu a zřejmě doufal v nějakou dorážku, ale hostující brankář touš utlumil ve své výstroji.

59:35
    Faksa se pokusil trefit opuštěnou klec, ale jeho pokus mířil mimo. Dallasu je tedy odpískán další icing.

59:27
    Nyní přichází oddechový čas Dallasu.

59:27
    Další útočná snaha domácích byla hostujícími hráči zastavena a Seguin pouze poslal kotouč na zakázané uvolnění.

59:05
    Dallasu se podařilo vyvézt puk do středního pásma.

58:45
    Vyhození Dallasu bylo tečováno, a tak se další icing pískat nebude.

58:37
    Hellebuyck tedy míří na svou střídačku.

58:37
    Suter z rohu obranného pásma vyhodil puk přes celé kluziště a jelikož se kotouč postavil na hranu, tak nakonec dojel až na zakázané uvolnění.

58:06
    DeMelo si nevšiml, že má za sebou Robertsona, který do jeho nahození vložil svou hůl a puk se tedy odrazil do středního pásma.

57:43
    Pavelski poslal puk do středního pásma, ale Winnipeg se velmi rychle vrací zpět do své útočné třetiny.

57:16
    Iaffalo poslal puk do levého kruhu, kam si najel Morrissey, avšak jeho následnou střelu Wedgewood s přehledem chytá svou lapačkou.

56:29
    Kotouč se odrazil na hranici pravého kruhu k volnému Scheifelemu, jehož pohotová střela zaletěla do lapačky Wedgewooda.

56:23
    Stars sice vyhráli následné vhazování, jenže kotouč poté míří na zakázané uvolnění.

56:16
    Niederreiter dostal přihrávku na levou stranu útočného pásma, odkud poslal puk směrem na Wedgewooda, jenž raději schoval touš do své lapačky.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 29. Perfetti (Ehlers, Naměstnikov), 51. Dillon (Scheifele, Connor) – 23. Harley (R. Suter), 26. W. Johnston, 32. Duchene (W. Johnston, Dadonov)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Morrissey, DeMelo, Dillon, Pionk, Samberg, Schmidt – Connor, Scheifele, Iafallo – Perfetti, Naměstnikov, Ehlers – Niederreiter, Lowry, Appleton – M. Barron, D. Gustafsson, Kupari.
    Trenér: Rick Bowness

Dallas Stars: Wedgewood (Oettinger) – Heiskanen, R. Suter, Lundkvist, Harley, Lindell, Hakanpää – J. Robertson, Hintz, Pavelski – Benn, W. Johnston, Dadonov – Marchment, Duchene, Seguin – Cr. Smith, Faksa, Steel.
    Trenér: Peter DeBoer

Rozhodčí: Sandlak, Nicholson – Jackson, Berg

Diváci: 12 420