Buffalo – Boston 2:5 (kon.) | Columbus – Pittsburgh 3:5 (kon.) | Montreal – Calgary 1:2 (kon.)
Washington – Vegas 3:0 (kon.) | Dallas – Arizona 4:3 (po pr.) | Nashville – Anaheim 2:3 (kon.)
St. Louis – Tampa 5:0 (kon.) | Winnipeg – New Jersey 6:3 (kon.) | San Jose – Florida 3:5 (kon.)

2. Roman Josi (NSH) 1+0
    3. Urho Vaakanainen (ANA) 1+1 (04:46:57)

Hostům se v závěrečné třetině povedl dokonalý obrat. Nejprve v jejím úvodu srovnali se soupeřem krok a nerozhodný stav poté vydržel až do závěrečných minut, kdy Kačeři necelé čtyři minuty před koncem strhli vedení poprvé na svoji stranu a i přes závěrečný tlak Predátorů dokázal těsný náskok udržet. Gólem a přihrávkou se na výhře podílel Radko Gudas, který přidal i jednu bitku, leč v tomto případě skončil na ledě jako první.

59:55
    Velká skrumáž před hostujícím gólmanem, kterému se ale povedlo udržet puk v brankovišti.

59:46
    Nyní už se icing píská.

59:30
    Hosté posílají kotouč přes všechny čáry, nebude to icing.

59:14
    Domácí hrají bez brankáře.

59:02
    Ohlášena poslední minuta třetí třetiny.

58:57
    Hosté navíc vybojovali vhazování v útočném pásmu.

58:44
    Domácí jsou kompletní, avšak mnoho času nezbývá.

58:30
    Saros hru nepřerušil, naopak rychle rozehrál.

58:10
    Domácí vyhazují, ale čas se jim krátí.

57:32
    Mason McTavish trefil zřejmě tyč domácí brány, velké štěstí pro Predátory.

56:57
    Domácí vybojovali puk a vyrazili do útoku, kde si ale šanci nevypracovali.

56:44
    Vyloučení v týmu Nashville Predators:
    Colton Sissons – 2 min., sekání.
    56:09 Urho VAAKANAINEN - 2:3

56:09
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Necelé čtyři minuty před koncem hosté dokonávají obrat. Gudas mohl střílet, místo toho střelu pouze naznačil a přihrál na levou stranu spoluhráči, URHO VAAKANAINEN si kotouč zpracoval, najel blíž k levému kruhu a tvrdě vypálil. Strážce domácí svatyně toho zřejmě moc neviděl, kotouč skončil u vzdálenější tyče jeho brány.
    Asistence: Radko Gudas.

55:50
    Gibson nyní jen rozhodil rukama, neboť měl být odpískán icing Nashvillu, leč nestalo se.

Petr Frömel

Branky a nahrávky: 22. F. Forsberg (A. Carrier, O'Reilly), 35. Josi (Nyquist, O'Reilly) – 38. Fowler (Vatrano, McTavish), 45. Gudas (Terry, Vaakanainen), 57. Vaakanainen (Gudas)

Nashville Predators: Saros (Lankinen) – Fabbro, Josi (C), A. Carrier, Lauzon, Barrie, Del Gaizo – Nyquist, O'Reilly (A), F. Forsberg – Evangelista, Glass, Sherwood – Co. Smith, Sissons (A), Trenin – Pärssinen, McCarron, Foudy.
    Trenér: A. Brunette.

Anaheim Ducks: Gibson (Dostál) – LaCombe, Fowler (A), Ljubuškin, Mintjukov, Gudas, Vaakanainen – Terry (A), Henrique (A), Killorn – R. Strome, McTavish, Vatrano – Silfverberg, Groulx, Max Jones – Leason, Carrick, R. Johnston.
    Trenér: G. Cronin.

Rozhodčí: B. Blandina, W. McCauley – T. Toomey, D. Kelly

Diváci: 17 159