Black Dogs Budweis – Engineers Prague 5:1 (kon.) | North wings Ústí – HC MUNI 7:2 (kon.)
Black Dogs Budweis
5:1 (0:0, 1:0, 4:1)
ČVUT Engineers Prague
Středa 15.11.2023, 18:00 • Zimní stadion v Táboře • Univerzitní liga ledního hokeje • 8. kolo

Výjezdní utkání v Táboře tak nakonec Jihočeši uhráli solidním rozdílem, který jen těsně neskončil nulou Marka Dvořáka! Budějovice i ve třetí třetině byli jasně lepším týmem a po gólu na 3:0 dokázali vlézt Pražanům do hlav. Ti nakonec prakticky celou poslední pětiminutovku hráli bez brankáře a dvakrát za to zaplatili. Hezký večer! (20:05:14)

59:59 KRCHO - 5:1

59:59
    České Budějovice právě vstřelily branku!

1,9 vteřiny před koncem Budějovice odbíjí pátou! VOJTĚCH KRCHO přebruslil hostující obránce a dovezl kotouč do opuštěné klece! Asistence: Marek Dvořák

59:32
    Domácí vyhazují na icing.

59:15
    Vobořilova rána se odrazila mimo branku.

59:01
    Poslední minuta třetiny.

58:40
    Třikrát se opakovalo buly u domácí branky a ačkoliv si Stanislav Tichý stěžoval na svého soupeře Jana Janocha, je to on, kdo dostává dvě minuty za porušení postupu vhazování!

58:38
    Oddechový čas pro tým ČVUT Engineers Prague.

58:38
    A znovu si zahrajeme situaci 6 na 4, Michal Přívozník totiž putuje na trestnou za držení.
    57:53 JANUŠKA - 4:1

57:53
    Engineers právě vstřelili branku!

Pražané ale nakonec připravili Davida Dvořáka o čisté konto! Domácí obrana teď hodně špatně hrála ve své zóně a po zblokované střele se žabička dostala až k FRANTIŠKU JANUŠKOVI, který zakončil do víka. Asistence: Matěj Hasil a Tomáš Březina.
    57:33 HUBÁČEK - 4:0

57:33

Vabank Pražanům ale nevyšel! Před FILIPEM HUBÁČKEM zůstalo ležet sražené nahození a dlouhý oblouček putuje až do brány. Bez asistence.

57:19
    Routa je na ledě už hodně dlouho. Celá šestice má dost.

56:59

56:55
    Ani Najman s Holanikem si neporadili s Dvořákem.

56:44
    Domácí na chvíli vyhodili puk za modrou.

56:33
    Tentokrát mu střela nesedla.

Marek Baloun

Branky a nahrávky: 33. Vavřík (Svoboda, Vochozka), 46. Vavřík (Krtek, Vochozka), 53. M. Masopust, 58. Hubáček, 60. Krcho (Dvořák) – 58. Januška (Hasil, Březina)

Black Dogs Budweis: Dvořák (Ludvík) – Kubeš, Svoboda (A), Krtek, Novák, Hubáček, Kohout – Krcho, Vavřík, Janoch – Hrůša, Chocholoušek, Š. Masopust – Vochozka (A), M. Masopust (C), Rolínek – Přívozník, Kovaříček, Kaisler
    Trenér: David Oulík

ČVUT Engineers Prague: Pulda (Mann) – Svach, Spurný, Vobořil (C), Raiterman (A), Kubata, Staněk, Gonda – Hynek, Březina, Hasil, – Fabiánek, Januška, Najman – Routa (A) Kučera, Dohnal – Matějka, Tichý, Kleveta
    Trenér: Daniel Fuks

Rozhodčí: Šperl – Jindra, Štofa