Vyškov – Šumperk 2:3 (0:1 po s.n.) | Mostečtí Lvi – Kralupy n. Vltavou 4:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Val. Meziříčí 2:3 (kon.)
Technika Brno – Nový Jičín 3:5 (kon.) | SHKM Hodonín – Kopřivnice 5:4 (kon.) | Písek – Hronov 4:5 (0:1 po s.n.)
Příbram – Vrchlabí 3:0 (kon.) | Žďár n/S – Havířov 1:4 (kon.) | Vel. Meziříčí – Opava 6:2 (kon.)
Chomutov – Letňany 7:3 (kon.) | Cheb – Ústí n/L 5:2 (kon.)
Mostečtí Lvi
4:3 (1:1, 1:2, 2:0)
HK Kralupy nad Vltavou
Sobota 18.11.2023, 15:00 • Sutor aréna • 2. liga skupina Západ • Skupina Západ

Je dobojováno. Těžký oříšek domácí rozlouskli výhrou za tři body. Třetí třetina neztratila nic na své dramatičnosti. Na začátku třetí třetiny hned vyrovnal Jaroslav Šimeček. V 58. minutě strhl vedení na stranu domácích krásným zakončením v přesilové hře Jakub Procházka. Domácí tak urvali po měsíci tři body na domácí půdě (17:26:35)

57:10
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! A máme další využitou přesilovou hru! Na jejím konci byl JAKUB PROCHÁZKA, který nekompromisně zavěsil. Asistence Jaroslav Šimeček a Aleš Havlůj

54:46
    Taková šmatla od Vojtěcha Šilhavého a co nadělala problémů. Trma vrma je ukončena skokem Lukáše Kliky

54:28
    Střelu Vojtěcha Šilhavého schytal Štěpán Urbánek. Následnou střelu chytá Lukáš Klika. Štěpán Urbánek je odváděn z ledu, ta střela hodně bolela

54:08
    Střelu Josefa Zajíce vyráží Lukáš Klika, další jeho střelu již chytá

53:55
    Vyloučení v týmu Mostečtí Lvi:
    Jakub Veselý – 2 min., podrážení.

53:14
    Lukáš Sochůrek přikryl kotouč. Jakub Procházka zkusil, jestli ho drží dobře. Držel

52:46
    Michal Daniel napřáhl k lustru a pálí. Lukáš Sochůrek chytá

Petr Pracný

Branky a nahrávky: 9. Šimeček (J. Procházka, Řehoř), 32. Řehoř (Havlůj, Urbánek), 41. Šimeček, 58. J. Procházka (Havlůj, Šimeček) – 20. Šilhavý (Zídek, T. Pejchal), 28. Zídek (Hrala), 37. Zídek (Hrala)

Mostečtí Lvi: Klika (Hosnedl) – Urbánek, Havlůj, Rykl, Nedrda, Havlík, Steinocher, Hocelík – Šimeček, Řehoř, J. Procházka – Veselý, Písařík, Jindra – T. Urban II, Böhm, Mical – Daniel.
    Trenér: Vladimír Kýhos

HK Kralupy nad Vltavou: Sochůrek (L. Novotný) – Zajíc, Chládek, Kehar, Kapoun, A. Straka, David – Zídek, Hrala, Soukup – Bradáček, Šilhavý, Marek – T. Pejchal, Husarik, Hampl – Binko, Jechumtál.
    Trenér: Martin Příhoda

Rozhodčí: Battěk – Hradil, Jurak