Jihlava – Zlín 6:2 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 6:2 (kon.) | Třinec – Pardubice 1:4 (kon.)
Vítkovice – Přerov 7:1 (kon.) | HC Litvínov – Č. Budějovice 0:5 (kon.) | K. Vary – Mountfield HK 3:10 (kon.)
Liberec – Sparta 5:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Plzeň 2:4 (kon.)
HC Dukla Jihlava
6:2 (1:2, 1:0, 4:0)
Berani Zlín
Sobota 18.11.2023, 12:00 • Veřejné sportoviště pro zimní sporty, Jihlava • DHL Extraliga juniorů • Skupina Východ

Jihlava vyhrála třetí třetinu drtivě 4:0 a tím i celý zápas jednoznačně 6:2. Nutno říct, že jí k tomu pomohl rychlý gól po začátku třetiny a pak především pětiminutová přesilovka při vyloučení zlínského Klimka, v níž dala tři branky.
    V úplném závěru jsme viděli několik potyček a dvě bitky, ale na skóre to již vliv nemělo.

Ode mne je to pro dnešek vše, napočtenou u dalších onlajnů. (14:18:23)

59:59
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava:
    David Bulík – 5 min. + OK, bitka,
    Lukáš Číhal – 2 min., sekání.

Vyloučení v týmu Berani Zlín:
    Miroslav Špaňhel – 5 min., bitka + OK, hrubost.

59:30
    Jakub Modl – 2 min., hrubost,
    Hráčská lavice 2 min. – nesportovní chování,
    Trenér Broš 20 OK – nesportovní chování.

Tadeáš Pražan – 2 min., hrubost,
    Matěj Zavřel – 2 min., hrubost.

Ještě uvidíme vyloučení za zcela zbytečnou potyčku.

58:44
    Hosté se i za rozhodnutého stavu snaží ještě alespoň o snížení.

58:01
    Hlášeny poslední 2 minuty třetí třetiny.

57:55
    Na druhé straně Modl ve střelecké pozici, Uherka ale nepropálil.

57:06
    Lukaštík pálil od modré, puk po teči skončil mimo led.

56:14
    Hosté v plném počtu, ale tohle oslabení zaplatili hned třemi brankami.
    55:47 Václav KUDRNA - 6:2

55:47
    Dukla právě vstřelila branku! VÁCLAV KUDRNA potřetí skóruje při dlouhém vyloučení Klimka a je to 6:2. Asistence: Rostislav Nosek a Lukáš Číhal.

55:08
    Někteří Zlínští v oslabení už sotva pletou nohama.
    54:01 Ilarion KUPRIJANOV - 5:2

54:01
    Dukla právě vstřelila branku! Druhá branka Jihlavy v této pětiminutové přesilovce a je to 5:2. ILARION KUPRIJANOV završuje svůj hattrick. Asistence: Marek Chvátal a Tomáš Vandas.

53:51
    Už je tu ale opět zámek Dukly.

52:48
    Dukla pokračuje v přesilovce, Zlínští se alespoň na chvíli osvobozují.
    51:45 Tomáš VANDAS - 4:2

51:45
    Dukla právě vstřelila branku! Další přesilovková branka v dnešním utkání a Jihlava už vede o dvě branky. TOMÁŠ VANDAS překonává Uherka a dává Dukle klid do závěru zápasu. Asistence: Ilarion Kuprijanov.

Tomáš Vlček

Branky a nahrávky: 17. Klapica (Löffler, Vovsík), 21. Kuprijanov (Burkov), 41. Kuprijanov (Burkov), 52. Vandas (Kuprijanov), 55. Kuprijanov (Chvátal, Vandas), 56. Kudrna (Nosek, Číhal) – 4. Tomek (Holba, Pilát), 11. Klimek (Nekvapil, Vaculík)

HC Dukla Jihlava: Cinka (Vejmelka) – Číhal (A), Jeletz, Vovsík (C), Löffler, Chvátal, Vandas, Šabatka – Jo. Jungwirth, Kuprijanov, Burkov – Rauš, Báťa (A), Klapica – Coufal, Kudrna, Bulík – Nosek, Modl, R. Váňa.
    Trenér: Michal Broš

Berani Zlín: Uherek (Kowalczyk) – Nábělek (C), Šišák, Špaňhel (A), Lukaštík, Mikel, Zavřel – Klimek, Pilát, Tomek – Pešák, Nekvapil, Pražan – Heš, Urban, Holba – Vaculík.
    Trenér: Jan Srdínko

Rozhodčí: Micka, Trnka – Polák, Dědek