Tampa – Edmonton 6:4 (kon.) | Calgary – NY Islanders 4:5 (1:2 po s.n.) | Winnipeg – Arizona 5:2 (kon.)
Boston – Montreal 5:2 (kon.) | Carolina – Pittsburgh 4:2 (kon.) | New Jersey – NY Rangers 3:5 (kon.)
Washington – Columbus 4:3 (kon.) | Dallas – Colorado 3:6 (kon.) | Vancouver – Seattle 3:4 (kon.)
Los Angeles – St. Louis 5:1 (kon.) | Minnesota – Toronto 3:4 (po pr.) | Philadelphia – Columbus 5:2 (kon.)

3. Drew Doughty (LAK) 0+1 (07:06:06)

Naprosto zaslouženě vyhrávají domácí hokejisté. Ti o své výhře rozhodli především v první třetině, kterou zvládli 4:0.O čisté konto přišli Kings v samotném závěru zápasu.

59:46
    V tomto zápase se už nic nestane.

59:10
    Kevin Fiala sice dostal hru do útočného pásma, ale zakončit už nedokázal.

59:00
    Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině.

58:16
    Hraje se převážně ve středním pásmu a utkání se dohrává.
    56:07 Jake NEIGHBOURS - 5:1

56:07
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Domácí brankář mít čisté konto z tohoto zápasu nebude, po rychlém přenesení hry se tvrdou ránou do horní části nad rameno prosazuje JAKE NEIGHBOURS. Asistence: Sammy Blais a Nick Leddy.

55:42
    Trevor Moore se propracoval do dobré střelecké pozice, ale jeho rána končí mimo branku. Gólman zasahovat nemusel.

55:16
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině a podle skóre i v tomto zápase. Domácí hráči míří za poklidnou výhrou.

54:31
    Komerční přestávka, poslední v tomto zápase.

53:33
    Ráz tohoto zápasu určila především první třetina, ve které se domácí celek prosadit hned čtyřikrát.

52:00
    Hostující celek je už střelecky aktivnější, vede o jednu střelu, ale na góly stále výrazně prohrává. Domácí míří za výhrou.

51:57
    Komerční přestávka.

51:34
    Dlouhou dobu se hraje bez přerušení a tento styl hry více vyhovuje domácím hokejisům.

50:42
    Cam Talbot byl pozorný a dokázal si poradit se střelou, kterou vyslal Pavel Bučněvič.

50:11
    Kyrou se dostával do střelecké pozice, ale Vladislav Gavrikov se výborně dokázal vrátit a zastavil akci soupeře.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 3. Byfield (Kopitar, Kempe), 3. Lizotte, 14. Kempe, 16. Dubois (Kaliyev, Spence), 40. Fiala (Danault, Doughty) – 57. Neighbours (Blais, Leddy)

Los Angeles Kings: Talbot (Copley) – M. Anderson, Doughty, M. Roy, Gavrikov, Spence, Englund – Kempe, Kopitar, Byfield – Moore, Danault, Fiala – Kaliyev, Dubois, Laferriere – Lewis, Lizotte, Grundström.
    Trenér: Todd McLellan

St. Louis Blues: Binnington (Hofer) – Parayko, Leddy, Faulk, Krug, Perunovich, Bortuzzo – Kapanen, Thomas, Bučněvič – Kyrou, B. Schenn, Saad – Toropčenko, Hayes, Vrána – Neighbours, Sundqvist, Blais.
    Trenér: Craig Berube

Rozhodčí: Chmielewski, Schlenker – Cherrey, Grillo

Diváci: 18 145