Florida – Edmonton 5:3 (kon.) | Tampa – Boston 5:4 (po pr.) | Dallas – NY Rangers 6:3 (kon.)
Nashville – Colorado 4:3 (kon.) | Arizona – Los Angeles 1:4 (kon.) | Seattle – Calgary 3:4 (po pr.)
Vancouver – San Jose 3:1 (kon.)
Seattle Kraken
3:4 (1:2, 2:0, 0:1 - 0:1)
Calgary Flames
Úterý 21.11.2023, 04:00 • Climate Pledge Arena, Seattle • NHL

Hostující celek vyhrává tento zápas v prodloužení, v nastaveném čase rozhodl Rasmus Andersson o výhře Flames. (06:49:42)

Statistika
    Střely na bránu: 31 – 31 | Přesilová hra: 0/2 – 1/2 | Trestné minuty: 4 – 4

Philipp Grubauer (SEA) – 5 zákroků, 2 OG, úspěšnost 71,4 %, odchytal 20:00
    Joey Daccord (SEA) – 22 zákroků, 2 OG, úspěšnost 91,7 %, odchytal 43:28
    Daniel Vladař (CGY) – 28 zákroků, 3 OG, úspěšnost 90,3 %, odchytal 63:28

Česká a slovenská stopa
    Martin Pospíšil (CGY) – 0+0, 0 účast, 2 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 17:43

Calgary právě vstřelilo branku!
    Hostující celek vyhrává tento zápas v prodloužení, po pěkné individuální akci a obkroužení branky se prosazuje RASMUS ANDERSSON.
    Andersson R., Backlund M., Huberdeau J.
    Larsson A., Schwartz J., Wennberg A.

63:07
    Hosté mají puk za svou brankou a povedenou útočnou akci.

62:48
    Domácí rozehrávají od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.

62:17
    Vince Dunn pálil, Daniel Vladař dokázal jeho střelu vyrazit.

62:00
    Dvě minuty z prodloužení jsou pryč a puk mají stále domácí.

61:35
    Matthew Beniers nedokázal proměnit svou individuální akci, více ze hry mají domácí.

61:35
    Jordan Eberle se dostal do šance, ale jeho pokus o zakončení nebyl přesný.

60:52
    Puk mají domácí pod kontrolou a pokouší se něco vymyslet. Nemohou se dostat do pásma.

60:27
    Andrew Mangiapane nedokázal proměnit svou šanci, a tak domácí rozehrávají od své branky.

60:05
    Základní hrací doba nerozhodla, a tak uvidíme prodloužení.

60:01

60:00

58:54
    Joey Daccord kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.

58:31
    Hosté se dostali do útočného pásma, ale pokus o zakončení nevyšel podle představ. Přihrávka na modrou nebyla přesná.

57:40
    Seattle rozehrává od své branky, následně ve středním pásmu ale o puk přišel.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 9. Dunn (Wennberg), 29. Eberle (Dunn, Gourde), 31. McCann (Larsson) – 2. E. Lindholm (R. Andersson, Weegar), 12. Huberdeau (R. Andersson, Kadri), 56. Mangiapane (Hanifin, C. Tanev), 64. R. Andersson (Backlund, Huberdeau)

Seattle Kraken: Grubauer (21. Daccord) – Larsson, Dunn, Borgen, Oleksiak, Schultz, Dumoulin – Eberle, Beniers, McCann – B. Tanev, Schwartz, Wennberg – Bjorkstrand, Gourde, Tolvanen – Yamamoto, Bellemare, Kartye.
    Trenér: Dave Hakstol

Calgary Flames: Vladař (Markström) – R. Andersson, Weegar, C. Tanev, Hanifin, DeSimone, Zadorov – Mangiapane, E. Lindholm, Šarangovič – Pospíšil, Kadri, Zary – Coleman, Backlund, Huberdeau – Duehr, Dubé, Greer.
    Trenér: Ryan Huska

Rozhodčí: Rooney, Lambert – Grillo, Cherrey

Diváci: 17 151