Havířov – Val. Meziříčí 8:2 (kon.) | Kopřivnice – Nový Jičín 3:4 (po pr.) | Šumperk – Opava 1:4 (kon.)
SHKM Hodonín – Vel. Meziříčí 2:1 (po pr.) | Vyškov – Havlíčkův Brod 6:2 (kon.) | Žďár n/S – Technika Brno 5:2 (kon.)
Letňany – Hronov 7:3 (kon.) | Vrchlabí – Kralupy n. Vltavou 2:1 (kon.) | Děčín – Ústí n/L 4:2 (kon.)
Kobra – Písek 3:6 (kon.) | Cheb – Tábor 1:0 (kon.) | Mostečtí Lvi – Chomutov 2:3 (po pr.)
Příbram – Řisuty 6:1 (kon.)
SKLH Žďár nad Sázavou
5:2 (1:0, 2:2, 2:0)
Technika Hockey Brno
Středa 22.11.2023, 18:00 • Žďár nad Sázavou, Zimní stadion Bouchalky • 2. liga skupina Východ • 17. kolo

Před malou chvíli skončilo dnešní 17. kolo a Plameny nakonec vítězí konečným výsledkem 5:2. Ve třetí části se ještě dvakrát prosadil Žďár a to ve 43. minutě gólem Půži a o tři minuty později navýšil ještě Půhoný. Domácí tak před svým publikem bodují za plný stav, Technika sice odjíždí bez bodu, ale na druhou stranu dvě třetiny byla vyrovnaným soupeřem, až v poslední části Plameny odskočily a už si došly za vítězstvím. (20:20:03)

59:53
    Sladký najel do pásma, ale přihrávka nenašla svého adresáta a kotouč míří do rohu.

59:31

58:24
    Domácí začínají další útok od své klece.

58:13
    Plameny měly hru v útočném pásmu, Brno dokázalo vyhodit přes všechny čáry.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty dnešního mače.

57:31
    Vyloučení v týmu Technika Hockey Brno:
    Karel Holík – 2 min., držení.

52:19
    Znovu mají v útočné třetině hru hokejisté v bílo-červeném, tentokrát se Technika ubránila a vyváží puk ze své obrany.

51:58
    Plameny drží hru na svých holích.

50:24
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou:
    Jaroslav Ludvík – 2 min., hrubost.

Lukáš Kaukič – 2 min., sekání + 2 min., hrubost, odpyká Jindřich Sladký.

49:49
    Technika se dostala do tlaku, Maleček udržel puk před čárou.

47:57
    Hosté v plném počtu, tentokrát Plameny neproměnily svoji početní výhodu.

45:57
    Jiří Kališ – 2 min., nedovolené bránění.
    45:11 Jiří PŮHONÝ - 5:2

45:11
    Žďár právě vstřelil branku!
    Domácí se rozstříleli a navyšují dalším zásahem svůj náskok, Dušek poslal hru na JIŘÍHO PŮHONÉHO a ten zamířil přesně. Asistence: Dominik Dušek, Tomáš Kulhánek.
    42:34 Václav PŮŽA - 4:2

42:34
    A je tu další trefa v podání Plamenů. Rohlík našel přihrávkou VÁCLAVA PŮŽU a ten přesným zásahem navyšuje náskok na 4:2 z pohledu domácích. Asistence: Miroslav Rohlík, Dominik Dušek.

41:37
    Plameny měly hru v útočné třetině, ale domácí tým se sám připravil o pásmo.

Martin Dokulil

Branky a nahrávky: 4. Dušek (Kulhánek, Štola), 23. Dušek (Rohlík, Půhoný), 33. Kulhánek (Půhoný, Dušek), 43. Půža (Rohlík, Dušek), 46. Půhoný (Dušek, Kulhánek) – 34. Tomaník (Račický, Kališ), 38. Tomaník (Račický, P. Vašíček)

SKLH Žďár nad Sázavou: Maleček (Sláma) – Kulhánek, Grauer, Pleva (C), Jar. Ludvík, M. Kubíček, Půža – Jícha, Wasserbauer (A), Kadleček – Dušek, Polodna, Rohlík – Půhoný (A), T. Ludvík, Maštera – Štola, Čejka.
    Trenér: Milan Řehoř

Technika Hockey Brno: Nešpůrek (Šembera) – Úlehla, Kubica, Fornál, Kališ, P. Vašíček, K. Holík, Fajmon, M. Dufek – M. Pigl, Pospíšil (A), Harmim – T. Pigl, Bartes, Sladký – Benýšek (C), Martinec, Tomaník – Picka, Račický, Kaukič.
    Trenér: Martin Stloukal

Rozhodčí: Grygera – Tichý, Štěrba.