North wings Ústí – Riders Univerzita Pardubice 8:3 (kon.) | UK Kings Prague – Akademici Plzeň 5:2 (kon.) | VUT Cavaliers Brno – Engineers Prague 0:2 (kon.)
VUT Cavaliers Brno
0:2 (0:0, 0:2, 0:0)
ČVUT Engineers Prague
Středa 22.11.2023, 20:00 • Zimní stadion Kuřim • Univerzitní liga ledního hokeje • 9. kolo

Je dobojováno, domácím se sice více povedla poslední třetina, gól ze svého snažení však nevytěžili. To znamená, že ČVUT Engineers Prague porážejí svého brněnského soupeře 0:2. Za hosty se ve 23. minutě prosadil Samuel GONDA, o tři minuty později zvýšil vedení pražského týmu Tomáš FABIÁNEK.

Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost. (22:12:43)

59:53
    Orsech se pokoušel zasunout puk do branky bekhendem, brankář Mann byl ale na svém místě.

58:58
    Hosté dostali puk ze svého pásma. Domácí už ale hned zakládají další útok.

58:25
    Domácí to zkouší v šesti!

Dnešní utkání sleduje 123 diváků.

58:03
    Domácí jsou v plném počtu.

57:58
    Hosté se dopouštějí zakázaného uvolnění.

56:51
    Běhal raději toto nahození schovává do své lapačky. Vhazovat se bude po jeho levici.

56:28
    Hra je přerušena, na vině je posunutá branka domácích. Hra bude pokračovat vhazováním v středním pásmu.

56:03
    Vyloučení v týmu VUT Cavaliers Brno:
    Kolder – 2 min., podrážení.

54:52
    Ani jeden z týmů se nemůže dostat do nějakého souvislejšího tlaku. Hra je to nahoru-dolu.

52:10
    Nejprve ke střele a poté i k dorážce se dostal Malíř. Mann na dvakrát chytá.

51:45
    Na druhé straně se icingu dopouštějí i Engineers.

51:13
    Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před domácím brankářem.

49:58
    Hosté se s odřenýma ušima ubránili a jsou v plném počtu.

49:22
    Výborným zákrokem betonem se prezentoval Mann proti střele Orsecha z levé strany. Sledujeme zatím nejlepší přesilovku Cavaliers!

48:38
    Pernického tvrdá rána od modré končí zblokována v rohu.

47:58
    Vyloučení v týmu ČVUT Engineers Prague:
    Routa – 2 min., podrážení.

Aleš Racek

Branky a nahrávky: 23. Gonda (Najman), 26. Fabiánek (Hynek, Kleveta)

VUT Cavaliers Brno: Běhal (Martinčík) – Pejkovič, Viskot, Cekr (A), Man, Orsech, Buchal, Běhal, Pernický (C) – Šišma, Balát, Poschl, Kolder, Slováček, Novák, Jaroš, Malíř, Ďuriš, Plitko, Charvát, Rogoznik (A)
    Trenér: Štěpán Koukal

ČVUT Engineers Prague: Mann (Pulda) – Svach, Vobořil (C), Gonda, Šonský, Spurný, Staněk – Januška, Najman, Dohnal, Holaník, Hynek, Březina, Hasil, Fabiánek, Kleveta, Matějka, Routa (A), Kučera (A)
    Trenér: Daniel Fuks

Rozhodčí: Čuňočka – Kleprlík, Kučera