Carolina – Edmonton 6:3 (kon.) | Columbus – Chicago 7:3 (kon.) | Detroit – New Jersey 4:0 (kon.)
Florida – Boston 1:3 (kon.) | Pittsburgh – NY Rangers 0:1 (kon.) | Tampa – Winnipeg 2:3 (po pr.)
Washington – Buffalo 4:3 (po pr.) | NY Islanders – Philadelphia 3:2 (kon.) | Arizona – St. Louis 5:6 (kon.)
Nashville – Calgary 4:2 (kon.) | Dallas – Vegas 1:2 (po pr.) | Anaheim – Montreal 3:4 (kon.)
Seattle – San Jose 7:1 (kon.) | Colorado – Vancouver 5:2 (kon.)
Arizona Coyotes
5:6 (2:2, 3:3, 0:1)
St. Louis Blues
Čtvrtek 23.11.2023, 03:00 • Mullet Arena, Tempe • NHL

Z tohoto utkání je to všechno. Děkuji vám za pozornost a budu se těšit zase někdy příště u dalších přenosů. Na počtenou! (06:23:55)

3. Joel Hofer (STL) 12 zákroků

Ve třetí třetině jsme viděli už jen jednu branku, kterou vstřelil ve 45. minutě Hayes, který se trefil kličkou do bekhendu z brejku po nahrávce Saada. Arizona pak měla několik šancí, aby srovnala skóre, ale žádnou nevyužila a ani St. Louis už žádné další šance na navýšení skóre nezužitkovalo, a tak si odváží body za vítězství 6:5. Arizona se musí smířit s porážkou. Jinak jsme ale viděli parádní utkání, které nabídlo gólové hody, hlavně ve druhé třetině, ve které padlo šest gólů. Zápas rozhodně nenudil.

59:49
    Bjugstad minul bránu střelou z pozice před bránou.

59:00
    Už se rozeběhla poslední minuta třetí třetiny.

58:59
    Icing St. Louis. Hra zůstane před Hoferem, kde se bude vhazovat.

Oddechový čas pro tým Arizona Coyotes.

58:48
    Pokus Maccelliho končí mimo hrací plochu a hra je přerušena.

58:23
    Ingram je na střídačce a domácí to zkouší v šesti!

58:22
    Icing St. Louis. Buly před Hoferem.

58:12
    Odpískána hra vysokou holí. Vhazuje se před Hoferem.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:49
    Další ránu vyslal Maccelli, ale i on netrefil branku Hofera.

56:25
    Kesselring to zkusil z hranice pravého kruhu. Hofer celou situaci viděl a má kotouč mezi svými betony. Po komerční pauze se bude vhazovat před jeho bránou.

55:36
    Bučněvič jenom nahodil puk za bránu Ingrama a míří střídat. Ingram mezitím pomohl za brankou svým spoluhráčům s rozehrávkou.

54:31
    Carcone se vytočil zpoza brány a snažil se zasunout puk za beton Hofera do brány. Hostující brankář si ale místo u své tyčky pohlídal a nepustil kotouč do branky.

53:42
    Kesselring to zkoušel z hranice brankoviště, ale těsně branku netrefil.

52:57
    Zakázané uvolnění Arizony. Buly před Ingramem.

Mateo

Branky a nahrávky: 11. Bjugstad (Maccelli), 19. Zucker (Carcone), 21. Crouse (Maccelli, Bjugstad), 28. Carcone (Kerfoot, Boyd), 28. Schmaltz (Moser, Keller) – 9. B. Schenn (Neighbours), 13. Parayko (Saad), 24. Leddy (Kapanen), 25. Toropčenko (Faulk), 31. Thomas (Kyrou, Perunovich), 45. Hayes (Saad)

Arizona Coyotes: Vejmelka (25. Ingram) – Durzi, Moser, Kesselring, Dumba, J. Brown, Stecher – Schmaltz (A), L. Cooley, Keller (A) – Crouse (A), Bjugstad, Maccelli – Zucker, Kerfoot, Carcone – Jeník, Boyd, O'Brien.
    Trenér: Andre Tourigny

St. Louis Blues: Binnington (28. Hofer) – Parayko (A), Leddy, Faulk, Krug, Perunovich, Scandella – Kyrou, Thomas (A), Bučněvič – Neighbours, B. Schenn (C), Saad – Kapanen, Hayes, Toropčenko – Sundqvist, Alexandrov, Blais.
    Trenér: Craig Berube

Rozhodčí: Hanson, Sandlak – Knorr, Mahon