Anaheim – Los Angeles 2:5 (kon.) | San Jose – Montreal 2:3 (1:2 po s.n.) | Buffalo – Pittsburgh 3:2 (kon.)
Ottawa – NY Islanders 3:5 (kon.) | Carolina – Tampa 2:8 (kon.) | Florida – Winnipeg 0:3 (kon.)
Dallas – Calgary 4:7 (kon.) | Minnesota – Colorado 2:3 (kon.) | Seattle – Vancouver 1:5 (kon.)
NY Rangers – Boston 7:4 (kon.) | Los Angeles – Montreal 4:0 (kon.)
Ottawa Senators
3:5 (1:1, 2:3, 0:1)
New York Islanders
Sobota 25.11.2023, 01:30 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL

Z tohoto zápasu je to všechno. Díky za pozornost a budu se těšit na počtenou někdy příště. (04:31:46)

Dnešní utkání sledovalo 17 693 diváků.

Statistika
    Střely na bránu: 31 – 26 | Přesilová hra: 1/3 – 1/1 | Trestné minuty: 2 – 6

Adam Forsberg (OTT) – 21 zákroků, 5 OG, úspěšnost 80,7 %, odchytal 57:47
    Semjon Varlamov (NYI) – 28 zákroků, 3 OG, úspěšnost 90,3 %, odchytal 60:00

Česká a slovenská stopa
    Dominik Kubalík (OTT) – 0+0, -2 účast, 0 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 12:58

1. Alexander Romanov (NYI) 0+2
    2. Drake Batherson (OTT) 2+0
    3. Oliver Wahlstrom (NYI) 1+1

Utkání je za námi. V poslední třetině padla už jen jedna branka, kterou dal ve 46. minutě Holmström po dobré orientaci na hranici brankoviště. Ottawa pak měla několik dobrých šancí, ale i přes závěrečnou hru bez brankáře nakonec Ottawa nezdramatizovala konec utkání a Islanders udrželi vedení a mohou slavit vítězství.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:14
    Varlamov teď proti Tkachukovi vytáhl parádní semafor a přerušuje hru. Buly před jeho bránou.

57:55
    Ottawa to zkouší bez brankáře!

Po komerční pauze budeme pokračovat.

57:47
    Varlamov si nahozený puk raději ukryl do lapačky a hra je přerušena. Buly před jeho bránou.

56:30
    Tkachuk dobrou ranou z pravého kruhu minul branku.

55:47

55:22
    Sanderson v dobré pozici přestřelil bránu a puk skončil v ochranné síti.

55:00
    Ottawa hraje v přesilovce dobře, ale žádnou šanci si zatím nedokáže vytvořit.

53:47
    Vyloučení v týmu New York Islanders:
    Mathew Barzal – 2 min., sekání.

53:07
    Varlamov má puk v lapačce a vhazuje se před jeho bránou.

52:37
    Icing Ottawy. Vhazování před Forsbergem.

52:06
    Další zakázané uvolnění New Yorku Islanders. Vhazování znovu před Varlamovem.

Mateo

Branky a nahrávky: 11. Batherson (B. Tkachuk, Stützle), 31. Stützle (M. Joseph), 32. Batherson (Stützle, M. Joseph) – 14. Palmieri (Romanov, Nelson), 27. Wahlstrom (Romanov, Pageau), 30. Barzal (Palmieri, Nelson), 30. Lee (Wahlstrom), 46. Holmström (Dobson, Mayfield)

Ottawa Senators: A. Forsberg (Sögaard) – Zub, Sanderson, Bernard-Docker, Chychrun, Hamonic, Brännström – Tarasenko, Norris, B. Tkachuk (C) – Giroux (A), Stützle (A), M. Joseph – Batherson, Järventie, Kubalík – Kelly, Chartier, Highmore.
    Trenér: D.J. Smith

New York Islanders: Varlamov (Sorokin) – Dobson, Pelech, Pulock, Romanov, Mayfield, S. Aho I – Holmström, Horvat, Barzal – Palmieri, Nelson (A), Engvall – Wahlstrom, Pageau, Lee (C) – Clutterbuck (A), Cizikas, Fasching.
    Trenér: Lane Lambert

Rozhodčí: Hebert, MacPhee – Smith, Barton

Diváci: 17 693