Vyškov – Havířov 5:4 (2:1 po s.n.) | Mostečtí Lvi – Benátky n/J 6:3 (kon.) | SHKM Hodonín – Šumperk 2:3 (1:2 po s.n.)
Písek – Ústí n/L 2:7 (kon.) | Vel. Meziříčí – Val. Meziříčí 4:3 (po pr.) | Žďár n/S – Kopřivnice 5:4 (po pr.)
Tábor – Hronov 8:4 (kon.) | Řisuty – Kralupy n. Vltavou 4:6 (kon.) | Cheb – Vrchlabí 2:3 (kon.)
Kobra – Letňany 4:2 (kon.) | Děčín – Příbram 3:2 (po pr.)
Mostečtí Lvi
6:3 (1:0, 2:2, 3:1)
HC Benátky nad Jizerou
Sobota 02.12.2023, 15:00 • Sutor aréna • 2. liga skupina Západ • Skupina Západ

Je dobojováno. Viděli jsme krásný zápas, plný využitých přesilových her. Ve třetí třetině nedali hosté domácím nic zadarmo. V 51. minutě využil další přesilovou hru Milan Antoš a drama bylo na světě. Ovšem proti byly domácí. Nejprve Štěpán Urbánek a poté skóroval David Jindra. Poslední branka byla již do prázdné. Domácí pokračují na vítězné vlně. Hezký večer (17:13:55)

59:42 David JINDRA - 6:3

59:42
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! Je rozhodnuto. Prázdnou branku trefuje DAVID JINDRA. Asistence: Pavel Písařík a Aleš Havlůj

57:56
    Štěpána Urbánka vyslal z trestné do šance dohlížitel Jan Bertlík. Štěpán Urbánek trefuje tyč

57:34
    Domácí vyhazují

56:59
    Lukáš Kučera krásně zakončoval. Lukáš Hosnedl vytáhl expecto patronum!

Vyloučení v týmu Mostečtí Lvi:
    Štěpán Urbánek – 2 min., nedovolené bránění.
    55:04 David JINDRA - 5:3

55:04
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! Krásná branka DAVIDA JINDRY. Obtočil se okolo hostujícího obránce a krásně zakončil. Asistence: Pavel Písařík

54:49
    Hosté už zvedali ruce, ovšem rozhodčí ne. Kotouč nepřesáhl čáru

54:09
    Střela Jana Dvořáka míří mimo
    53:41 Štěpán URBÁNEK - 4:3

Petr Pracný

Branky a nahrávky: 3. T. Urban II (Mical, Böhm), 35. Písařík, 36. Písařík (Jindra, Nedrda), 54. Urbánek (Šimeček, Řehoř), 56. Jindra (Písařík), 60. Jindra (Písařík, Havlůj) – 26. J. Dvořák (Kusý, M. Němeček), 38. Antoš (L. Kučera, Hozák), 51. Antoš (Hozák, L. Kučera)

Mostečtí Lvi: Hosnedl (Kovařík) – Urbánek, Havlůj, Šoustek, Nedrda, Rykl, Steinocher, Hoffmann – Šimeček, Řehoř, J. Procházka – Daniel, Písařík, Jindra – T. Urban II, Böhm, Mical – Buberl.
    Trenér: Vladimír Kýhos

HC Benátky nad Jizerou: Hradiský (Brázdil) – Mašek, Klodner, Lytvynov, Antoš, M. Němeček, Kliment – J. Dvořák, Vágner, Zumr – L. Kučera, Havlas, Hozák – Kusý, Husák, Hejňák – Douša.
    Trenér: Martin Novák

Rozhodčí: Bernat – Toman, Janíček