Black Dogs Budweis – North wings Ústí 10:3 (kon.) | Riders Univerzita Pardubice – Engineers Prague 1:3 (kon.) | BO Ostrava – Akademici Plzeň 2:6 (kon.)
Riders Univerzita Pardubice
1:3 (0:0, 0:2, 1:1)
ČVUT Engineers Prague
Pondělí 04.12.2023, 20:00 • Pardubice, enteria arena • Univerzitní liga ledního hokeje • 11. kolo

Dramatický zápas končí vítězstvím favorizovaného hostujícího celku, který se ale na tři body pořádně nadřel. Pardubice měly své šance, hlavně Maťátko mohl vyrovnat na 2:2 v 57. minutě. Skvělým zákrokem ale zachránil ČVUZ brankář Mann. Utkání po gólu do prázdné končí 1:3. Děkujeme za pozornost a přejeme hezký zbytek dne. (22:09:59)

59:19
    Engineers právě vstřelili branku!
    MICHAL KUČERA využívá chyby v domácí rozehře a trefuje prázdnou branku! Je rozhodnuto! Bez asistence.

59:15
    Pardubice mají problém v rozehrávce ve vlastním pásmu.

59:01
    Už začala poslední minuta třetí třetiny. Bude to i poslední minuta celého zápasu?

58:42
    Hosté vyhazují a mohou prostřídat.

58:01
    Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:51
    Hosté se dostali do středního pásma a mohou si v obraně oddychnout.

57:30
    Hraje se stále kolem hostující branky. Zatím ale bez střel.

57:14
    Zakázané uvolnění ČVUT. Hra se vrací před Manna.

57:06
    Sodomka zůstává na střídačce, domácí hrají v šesti!

57:06
    Oddechový čas pro tým Riders Univerzita Pardubice.

56:39
    Tak tohle je jeden ze zákroků roku! Maťátko se dostal k puku v mezikruží a vypálil dobře nad vyrážečku. Mann ale máchl rukou a puk nachází v lapačce! Domácí hráč se už radoval, ale nakonec jen smutně padá na led.

55:27
    Stolín nebyl daleko od vyrovnání! Po přiťuknutí ale branku netrefil!

55:00
    Pardubice se tlačí do ofenzivy a vše je stále otevřené. Domácí tým žene i zaplněná malá tribuna v hale.

54:10
    Hosté chtějí rychle kontrovat, Sodomka ale kryje.

53:06
    Univerzita Pardubice právě vstřelila branku!
    Domácí tým nakonec přesilovku proměňuje! JAN STOLÍN si najel do mezikruží, kde dostal prostor a následně vymetl horní kout branky! Asistence: Pilný.

52:48
    A další vyhození ČVUT.

52:36
    Hosté potřetí vyhazují a v pohodě střídají.

Michal Heřman

Branky a nahrávky: 54. Stolín (Pilný) – 22. Hasil (Svach, Januška), 33. Vaňous (Hasil, Januška), 60. Kučera

Riders Univerzita Pardubice: Sodomka (Novotný) – Kopecký, Špinka, Lenoch, Vacek, Pražák (K) – Hrůša, Vinkler, Šrámek, Kopecký, Ladman, Štohanzl, Pilný, Stolín, Šťastný, Maťátko (A), Novotný, Hebek (A)
    Trenér: Martin Šejba

ČVUT Engineers Prague: Mann (Pulda) – Šonský, Gonda, Vobořil (K), Raiterman (A), Svach, Staněk, Kubata – Matějka, Dohnal, Hynek, Březina, Hasil, Fabiánek, Januška, Kleveta, Routa (A), Vaňous, Kučera
    Trenér: Daniel Fuks

Rozhodčí: Bernat – Maštalíř, Brož